Скількох чоловіків Леся Нікітюк поміняла після Сергія Притули: Міщеряков, Горбунов, Тесленко та інші

Леся Нікітюк відома українська відома телеведуча, волонтерка, та з недавніх пір співачка. Вона змогла завоювати шалену народну любов завдяки своїй щирості та гарному почуттю гумору.

Леся має неабияку харизму, яка може вкрасти серце кожного, вона ніколи не одягає маску, а виходить до людей така, яка вона є у житті. Нікітюк стала по-справжньому відомою, коли почала вести разом з Сергієм Притулою шоу “Хто зверху?”. На цьому проєкті ведуча затрималась на довгі роки, тому, з Притулою у неї склалися особливі стосунки.

Оскільки цей проєкт став першим серйозним та рейтинговим у житті Лесі, то на початку їй дуже допомагав Притула. Колега підказував Лесі як краще себе поводити та навчав дівчину професіоналізму, і зараз ми можемо це помітити, оскільки Леся є однією з топових телеведучих України.

Та Сергій не єдиний чоловік, з яким Нікітюк встигла попрацювати разом. Оскільки рік тому у нашій країні почалася війна, то всі розважальні шоу припинили знімати, то всі ведучі залишилися без роботи. Але зараз телебачення почало оживати, й деякі проєкти встигли відзняти до 24 лютого, тому ми могли ними насолоджуватися. Й оскільки Притула поринув у політику та волонтерство, Леся працювала не лише з ним.

Роман Міщеряков

З молодим коміком, а нині й телеведучим Лесі пощастило працювати на шоу “Пара на мільйон”. Де вони обидва стали ведучими й знайшли між собою спільну мову. Тепер Роман і Леся також асоціюються як одна з телевізійних пар.

Юрій Горбунов

Нещодавно українські артисти випустили альбом пісень “ДНК”, де заспівали українські народні пісні на свій лад. І Леся заспівала дуетом з Юрою Горбуновим відому народну пісню “Горіла сосна”.

Олександр Тесленко

Оскільки Леся з нещодавніх пір є ще й співачкою, то вона випускає цікаві дуети, й одним з них став новий хіт “До речі”, який Нікітюк виконала разом з молодим артистом Тесленко.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.