44-річна Полякова прокоментувала різницю у віці із 60-річним чоловіком: “Він закохався, йому було все одно”

Знаменита українська співачка Оля Полякова вперше розповіла, з якими проблемами їм з чоловіком довелося зіштовхнутися через велику різницю у віці.

Оля Полякова — одна з небагатьох артисток в українському шоу-бізнесі, яка може похизуватися тривалим щасливим шлюбним життям. Разом з Вадимом Буряковським зірка живе вже 20 років. І парі зовсім не завадила велика різниця у віці. Так, бізнесмен старший за свою обраницю на 16 років.

Оля Полякова прокоментувала різницю у віці із 60-річним чоловіком

Оля Полякова розповіла про стосунки з Буряковським
Оля Полякова прокоментувала різницю у віці із 60-річним чоловіком

Але Поляковій також не вдалося обійтися без засудження від оточення. Нещодавно зірка розповіла у ток-шоу “Дорослі дівчата”, з чим довелося мати справу її чоловіку, а також що змусило його все ж таки прийняти рішення на користь молодої обраниці та одружитися з нею.

“У мене із чоловіком різниця у віці 16 років. Йому всі казали: “Вона тебе кине. Що ти робиш?” Зараз усі ці люди – вони просто у шоці, що ми 20 років живемо. І він мені тоді сказав: “Щастя вартує кожної секунди”. Але коли він у це ниряв, будучи 40-річним чоловіком, у нього були крила: 23-річна дівчина, у яку він закохався… Йому було все одно! Нехай вона його роздіне, обанкрутить, забере все, але дасть йому те щастя, яке він відчував”

Варто відмітити, що пізніше Вадим все ж таки мав серйозні фінансові проблеми, але на той момент Оля Полякова активно займалася розвитком музичної кар’єри, тому родина знаходилася на плаву.

Нагадуємо, Оля Полякова познайомилася зі своїм чоловіком, коли той був одружений. Співачка одразу попросила обранця розірвати любовний трикутник та зробити вибір. У попередньому шлюбів бізнесмена не було дітей, а натомість Оля Полякова завагітніла дуже швидко. Так як підприємець дуже хотів стати батьком, ця новина його ощасливила, і пара швидко пізнала смак сімейного життя.

2011-го Оля Полякова народила чоловіку другу дочку Алісу. Зараз сім’я часто знаходиться в розлуці, так як дівчата проходять навчання у Великобританії, Оля постійно гастролює, а Вадим захищає Україну. При цьому співачка не приховує, що стаються кризи у стосунках, але пара терпляче працює над ними. Усі чутки про розлучення Полякова спростувала.

Схожі статті