У Софії Ротару хочуть відібрати багатства, нажиті за 50 років роботи на сцені: скільки заробила співачка?

Стало відомо, що Софію Ротару можуть пограбувати в російській федерації, адже в інформаційному просторі вже активно обговорюється, що можна забрати у артистки.

Як відомо, Софія Михайлівна Ротару виступає на сцені з ранньої молодості. Свій творчий шлях вона розпочала самостійно, але в процесі стала працювати в парі зі своїм майбутнім чоловіком Анатолієм Євдокименко. Сама робота з ним принесе співачці визнання та шалену популярність.

Онучка Софії Ротару прикрасила обкладинку
У Софії Ротару хочуть відібрати багатства

Свого часу артистці також пощастило виконувати пісні Володимира Івасюка. Подейкували і про роман між Софією Ротару та знаменитим композитором. Після отримання Україною незалежності Софія Михайлівна залишилася на батьківщині та продовжила виступати, як українська артистка. Завдяки шаленим доходом у зірки з’явився власний бізнес: готель у Криму, який користується особливою славою. Подейкують, що у співачки також є розкішна квартира в москві, декілька квартир в Києві, а сама артистка проживає в рідному селищі на Київщині.

У Софії Ротару хочуть відібрати багатства

Після початку повномасштабної війни в Україні Софія Михайлівна довго утримувалася від будь-яких коментарів. Шанувальники занепокоїлися через тривале мовчання артистки, і лише через тиждень зірка все ж таки засудила дії російської федерації дала зрозуміти, якої позиції дотримується.

Це справила велике враження на росіян, які очікували іншого від колись радянської співачки. Варто відмітити, що навіть зараз в російському інформаційному просторі постійно звучить інформація, нібито Софія Михайлівна “подала якийсь знак” та “натякнула на свою підтримку росіян”.

Організація “Ветерани РФ” вигадала, як позбавити зірку грошей. Подейкують, що Ротару начебто планує продавати елітну нерухомість у москві та розкішний особняк на території тимчасово окупованої Ялти. Продаж може принести мільйони співачці.

“Активісти попросили перевірити, як купувалося майно і хто їм розпоряджався, чи були при цьому дотримані закони та виконані податкові зобов’язання”, – повідомляє УНІАН.

Варто відзначити, що новина про продаж готелю на півострові з’являлася і раніше, однак команда Софії Михайлівни спростовувала дану новину. Натомість в пресі поговорювали, що бізнес не продається через завищену ціну.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.