Будував з Христиною, а житиме з Катериною: Володимир Остапчук привів у свій будинок мрії нову 22-річну дружину

Звістка про те, що відомий телеведучий країни, Володимир Остапчук розлучився зі своєю вже другою дружиною сколихнула у свій час всіх спостерігачів. Пара розійшлася восени 2022 року.

Після розриву стосунків з другою дружиною, нотаріусом Христиною Горняк, телеведучий зізнався про роман з набагато молодшою, 22-річною журналісткою Катериною Полтавською. Тоді після цього скандалу Володимир Остапчук одружився вже втретє.

Христина Горняк та Володимир Остапчук
Володимир Остапчук з колишньою дружиною

І якщо нам відомі не всі подробиці з життя експодружжя, то деталі їхнього розлучення з’являються й досі. Зокрема, колишня пара будувала величезний двоповерховий будинок в передмісті Києва — вони планували оселитися там після завершення будови. Постало питання: кому ж тепер належатиме ця нерухомість, якщо Володимир Остапчук уже має нову красуню-дружину.

Кому належить “сімейний” будинок?

Після розлучення зіркову пару засипали питаннями про те, хто буде мешкати в новозбудованій оселі. І Христина Горняк у своїх соцмережах лише коротко прокоментувала, що все майно, яке було нажите колишнім подружжям, є спільним. Тоді як сам Володимир Остапчук, який за чутками спонсорував більшу частину будівництва, це питання оминув.

У той же час телеведучий поділився з відданими підписниками на своїй особистій сторінці в Instagram яскравими фото на фоні привабливого світлого будинку, що його вони планували з Христиною Горняк як спільне помешкання. Особняк виглядає вже практично готовим разом з білою огорожею та декоративними насадженнями довкола.

Володимир Остапчук на фоні свого будинку мрії
Володимир Остапчук на фоні свого будинку мрії

Чи переїде Володимир Остапчук з дружиною Катериною в спільно нажитий з екскоханою будинок поки невідомо. Але новоспечена пара вже з’їхалася разом в нову спільну квартиру в Києві.

Популярне зараз

Схожі новини