В пошуках зради: Оля Цибульська порпається в речах чоловіка, які обманом викрала у сплячого коханого

Про особисте життя української співачки та ведучої Олі Цибульської відомо багато, але її шанувальникам хотілося б дізнатися про особисте з, так би мовити, перших вуст. Тож про те, що дівчина знайшла в сумці коханого чоловіка, читайте далі.

Зовсім нещодавно на своїй офіційній сторінці в соцмережах Ольга Цибульська зробила незвичну “розпаковку”. Що ж вона встигла розповісти своїм читачам про свого чоловіка та його речі?

“Я вже бачу такі заголовки в усіх новинних виданнях країни: Оля Цибульська порпалася в речах свого чоловіка, щоб знайти докази зради,” — саме такими словами відома українська співачка та ведуча почала свій пост в Instagram. Саму публікацію Цибульська присвятила “родичам та журналістам”.

Чи знайшлися докази зради в сумці Олиного чоловіка?

Оля Цибульська дуже активно веде свої соцмережі. Вона може з тонким гумором підійти до будь-якої творчої справи, розповівши своїм підписникам багато чого цікавого. Нещодавно співачка опублікувала так звану “розпаковку” сумки свого чоловіка.

Оля Цибульська також поскаржилася в цьому пості на те, що скільки вона б не писала віршів, скільки б не співала пісень, навколишніх людей все одно більше буде цікавити те, з ким вона спить. Або “краще той”, з ким вона спить — виправила себе Оля. На прохання ж шанувальників, щоби її коханий дав велике та ґрунтовне інтерв’ю про саму співачку, Цибульська тільки відповіла, що він має “важливіші справи” та “клепку в голові”. Тому на одкровення чоловіка ведучої можна поки не сподіватися.

Оля Цибульська шукає зраду в сумці чоловіка
Оля Цибульська шукає зраду в сумці чоловіка

Інтерв’ю хоча б якесь “погодилася дати” сумка коханого Олі, що була її власним подарунком чоловіку. Але й тут шанувальники виявилися з нічим — усередині був лише ноутбук Цибульської та папірець з написом “Інтерв’ю ми не дамо”. Щоби залагодити ймовірне розчарування своєї авдиторії відсутністю деталей з особистого життя, співачка порекомендувала чоловічу сумку від українського бренду, яку й сама подарувала коханому.

Схожі статті