Ніяка вона не Санта Дімопулос: ось яке ім’я перша красуня України отримала з народження насправді

Знаменита українська співачка та спортсменка Санта Дімопулос прославилася саме під скороченим імʼям. Хто ж артистка за паспортом, дізнайтеся в нашій статті.

Неймовірної краси вокалістка з елліністичним корінням Санта Дімопулос одразу ж привернула до себе увагу. Коли жінка з’явилася на “Фабриці зірок-3” вона була заміжньою за бізнесменом Андрієм Джеджулою. У шоу активно приділяли час стосункам пари і розповідали про їхнє життя поза камерами. Однак швидко ця історія завершилася і Санта стала вільною жінкою.

Санта Дімопулос і Андрій Джеджула
Санта Дімопулос розкрила своє справжнє ім’я

Артистка виступала у великій кількості дівочих гуртів, стала чемпіонкою з фітнесу, підкорила паркет на “Танцях з зірками”. А зараз красуня є популярною блогеркою та активно підтримує зв’язок з шанувальниками саме через соціальні мережі.

Санта Дімопулос розкрила своє справжнє ім’я

Санта Дімопулос розкрила своє справжнє ім'я
Санта Дімопулос розкрила своє справжнє ім’я

Зараз Санта живе здебільшого за кордоном і так само відома під ім’ям, яке колись їй дали для виходів на сцену. Але ж, як саме вказана красуня у своєму паспорті? Документах Санта вказана, як Хрісанті Янісівна Дімопулос. Тож для шоу-бізнесу зірка просто використала скорочену версію свого імені, хоча повне не поступається красою, дуже благородне та милозвучніше.

Імовірніше за все, навіть при бажанні постати перед публікою під повним ім’ям, Санта на це не наважиться, адже публіка погано реагує на подібні зміни.

Нагадуємо, що деякий час Дімопулос разом зі своїм чоловіком та двома дітьми знаходилася у Франції, але потім перебралася до Монако. При цьому зірка активно підтримує зв’язок з усіма фанатами і відповідає навіть на найпровокативніші питання. Наприклад, нещодавно Санта пояснила, чому досить часто говорить російською на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Донька світської левиці Санти Дімопулос отримала у подарунок розкішну автівк
Санта Дімопулос розкрила своє справжнє ім’я

Блогерка заявила, що за останній рік пережила достатньо стресу, від якого нібито досі не оговталася, тож не хоче заганяти себе в рамки в мовному питанні.

“Я відповідаю мовою, якою ви до мене звертаєтеся. Веду блог інтуїтивно – то українською, то російською, мені так комфортно. На даному етапі я не буду себе переламувати, щось забороняти і ставити якісь рамки. За рік у всіх нас було достатньо стресу, що досі не оговталися”, – написала Санта Дімопулос.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.