“Це було дуже образливо”: Камалія зізналася, чому її стосунки з чоловіком-мільярдером Захуром дали тріщину

Найбагатша співачка України Камалія вперше розповіла, через який конфлікт довелося їй пройти з чоловіком-мільярдером Мохаммадом Захуром під час війни.

Після початку повномасштабної війни Камалія проявила себе надзвичайним чином. На відміну від усіх інших зіркових мам, артистка відправила своїх дітей за кордон разом з чоловіком, а сама, знаючи про загрозу, залишилася вдома разом зі своєю матір’ю.

Декілька тижнів Камалія закликала росіян зупинити війну, активно висвітлювала події в Україні, адже має велику іноземну аудиторію, і всіма можливими способами намагалася допомогти своїй батьківщині.

Камалія розповіла про образу на чоловіка

Камалія показала, як підросли її дочки-двійнята
Камалія розповіла про образу на чоловіка

Минулого року сім’я також понесла втрати: Мохаммад Захур — свій бізнес, а співачка поховала декілька своїх улюбленців-коней. Інших скакунів їй довелося реабілітувати, адже вони знаходилися у поганому стані.

Весною артистка опинилася у Великобританії, після того, як евакуювала усіх своїх родичів. Притулок їй надала падчерка Таня Захур. Однак, стосунки з нею у артистки з самого початку складалися погано, а минулого року між жінками постійно відбувалися сварки, так як матір Тані – росіянка, а Камалія не добирала висловлювань на рахунок громадян російської федерації.

Камалія розповіла про образу на чоловіка. Таня Захур з чоловіком

Ще тоді мільярдер публічно говорив: просто сподівається, що цей конфлікт вичерпає себе, і все налагодиться. Однак насправді тоді стосунки Камалії та її благовірного зазнали потрясіння. Нещодавно артистка зізналася у програмі “Життя відомих людей”, що її чоловік підтримав дочку і це дуже сильно її образило.

Окрім того, артистка покинула будинок падчерки через те, що їй були не раді та повернулася в Україну, у той самий час, як чоловік залишився у Великобританії.

“Їй було дуже образливо, коли вона чула, як я лаяла усіх росіян. Тобто її це подразнюввло, звісно”, – коли ж мова зайшла за чоловіка, артистка була небагатослівною. – “Це дуже образливо. А можна я не буду відповідати на це питання? У нас все нормально, просто був такий період, що нам було дуже важко”, – додала Камалія.

Зараз артистка проживає разом зі своєю матір’ю на Київщині і досить рідко бачиться з чоловіком та дочками.

Схожі статті

Перша, та не остання: чоловік Полякової розповів про свою колишню дружину – “Ми і зараз можемо”

Знаменита українська виконавиця Оля Полякова неодноразово розповідала, що у свого чоловіка Вадима Буряковського вона далеко не перша. Але мало хто знає, скільки дружин було насправді.

Помножена на 8: стало відомо, яку пенсію на 30 днів отримує співаючий ректор Поплавський

Михайло Поплавський – відомий в Україні 76-річний ректор університету і співак. Нещодавно артист оприлюднив розмір своєї пенсії, яку держава йому виплатила протягом 2025 року. Сума чималенька.

Сестра Софії Ротару вразила публічною заявою про свою втрату: “Ти вже не з нами”

Софія та Аурелія Ротару — знамениті сестри, які будували свою музичну кар'єру десятиріччями. І робили це саме в Україні. Хоча їхні творчі шляхи розійшлися, вони все ще дуже близькі.

Чому Аліна Гросу приховала правду про свою дитину від Білик: “Цей мужчина тільки мій”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу прокоментувала свої стосунки з хрещеною матір'ю Іриною Білик. Чому зірка приховала від неї правду про дитину?

“Жінки розпускають граблі”: 3-я дружина Остапчука заявила про ревнощі до ведучого

У шлюбі із Катериною Полтавською Володимир Остапчук вже протягнув набагато більше, ніж зі своєю колишньою Христиною Горняк. Але і союз вийшов зовсім інакшим.

Вагітна переможниця “Холостяка-13” вийшла заміж: “Нарешті чоловік та дружина”

Вагітна переможниця романтичного реаліті "Холостяк-13" Інна Бєлєнь повідомила, що вийшла заміж. Розповідаємо деталі щасливої новини в нашому матеріалі.