В очікуванні третьої дитини: вагітна Світлана Тарабарова написала звроушливий альбом дитячих пісень

Останні декілька років дитячий медіапростір активно розвивається. З'являються нові якісні українськомовні програми, мультфільми та різні шоу. Музична індустрія також не стоїть на місці. Українські виконавці починають поступово випускати пісні не тільки для дорослої аудиторії, але й не забувають про найменших.

Хто може зрозуміти потреби дітей краще, аніж батьки? Певно, що ніхто. Певний час існувала проблема браку контенту для дітей. Мова йде про мультфільми, розвивальні шоу та програми, а також пісні. На щастя, з кожним роком асортимент медіапродукції збільшується, і діти мають змогу обирати саме те, що їм до вподоби.

Днями українська співачка Світлана Тарабарова презентувала новий музичний альбом для маленьких діток. Читайте далі, щоб дізнатись про новинку детальніше.

Мама знає краще

Українська співачка Світлана Тарабарова є багатодітною мамою. У жінки є 4-річний син Іван та донечка Марія, якій майже три роки. Також зараз співачка при надії, й найближчим часом народити третю дитину. У своєму блозі в Instagram жінка показує, як проходять будні її діток. Оскільки вона багатодітна мама, вона знається на потребах малечі. Крім того, вона, як ніхто інший розуміє, яких медіапродуктів бракує дітям.

Тому на своїй сторінці вона опублікувала коротеньке відео та допис, у якому співачка презентувала новий музичний альбом для дітей під назвою “Дитячий альбом”. Туди увійшли 7 пісень та одна мелодія для того, щоб малеча краще засинала. Концепція альбому полягає в тому, що кожна пісня описує конкретну частину дня. Так, наприклад, Тарабарова написала пісню “Прокидайся”, яка допомагає дітям прокидатись легше. Також в альбомі є композиція про сніданок та колискова.

Особливу увагу привернуло відео, яке супроводжувало цей пост. На відео співачка разом зі своїми дітками танцює під фрагменти пісень із нового альбому. В коментарях підписники захоплювались сімейною ідилією. Крім того, під публікацією чимало прихильників розповіли про те, як нові пісні стали улюбленими композиціями їхніх дітей.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.