Копія тата: Дмитро Кулеба написав чуттєве привітання із днем народження доньки – її думки доросліші за неї

Виховати дитину так, щоб ви стали для неї другом — це надзвичайно складне завдання. На жаль, багатьом не вдається досягнути такого рівня спілкування із дітьми.

Це прекрасно, коли батьки надихають дітей. Особливо, коли завдяки цьому вони намагаються брати приклад із тата та мами. Втім, не менш цінним є те, коли діти надихають батьків. Ба більше, у нашому суспільстві доволі поширене упереджене ставлення до дітей з боку батьків через їхній вік.

Серед українських зірок є чимало прикладів чудових відносин із дітьми. Наприклад, Ксенія Мішина та її син Платон, Оля Полякова та її донька Маша, Олександр Педан та донька Лєра та багато інших. В українському політикумі також є зразкові батьки. Так, сьогодні Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав свою доньку із 12-річчям.

На своїй сторінці в Instagram політик опублікував пост із фотографією доньки Люби та теплими словами привітання. Дмитро Кулеба написав про те, як щодня його рятує донечка. Він зазначив, що Люба відповідає своєму імені та дарує любов усім довкола. Крім того, він зізнався, що вона доросла не по роках, і думки дівчинки доросліші за неї.

Щасливий батько повідав, що Люба вміє пробачати тих, хто зробив їй боляче, і все у своєму житті вона робить щиро. У коментарях підписники Міністра закордонних справ також закидали дівчинку привітаннями та теплими словами. Серед них був також суддя проекту “МастерШеф” Володимир Ярославський. Він не залишився осторонь і написав:

“❤️❤️❤️ найдорожчі !!! Мої вітання!”.

Також не можна не відзначити те, наскільки Люба схожа на свого тата. Про це також написали в коментарях до публікації підписники Дмитра Кулеби.

Загалом, про те, що Дмитро Кулеба уважний та люблячий батько свідчить чимало факторів. Так, наприклад, три дні тому свій день народження відзначав старший син чоловіка Єгор. На своїй сторінці Міністр також оприлюднив світлину із сином та написав чимало теплих слів вітання. Він написав про те, що щиро пишається Єгором за його вірність України та життєві принципи.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.