“Мрія з самого дитинства” – Влад Міцкевич скоро презентує кліп на свою першу пісню: Полякова допомола?

Популярність прийшла до Влада після участі у кулінарному шоу країни “МастерШеф”, де він два рази дійшов до суперфіналу, але перемогу так і не виборов. Можливо, він прийде ще раз, але вже без емоцій та покаже, що він гідний перемагати, а не лише доходити до фіналу.

Влад Міцкевич

В обох сезонах Міцкевич був дуже яскравим учасником та досить сильним противником для інших. Влад часто потрапляв у чорні фартухи, але з гідністю отримував білі за успішне проходження конкурсів на виліт. Він не міг не залишити слід у пам’яті кожного глядача, оскільки його харизма нікого не може залишити байдужим.

Саме з цього шоу й почався професійний шлях Влада, спочатку він зосередився на роботі з ресторанами, меню, шефством та дуже багато часу приділяв цьому. А також намагався знайти вільні віконця для родини, яка на той момент була повноцінною. Адже зараз вже Міцкевич розлучений та виховує сина Володю, від колишньої дружини Наталі, яка підтримувала його на “Битві сезонів”.

Довго та старанно Влад дійшов до мети і зрозумів, що публічність йому не завадить, тому він пройшов кастинг на роль ведучого шоу “Він готує. Вона керує”, де його колегою стала епатажна співачка українського шоу-бізнесу Оля Полякова.

Під час зйомок Міцкевич і Полякова дуже потоваришували й навіть зараз вони досі спілкуються, зустрічаються та зідзвонюються. Ще рік тому Владислав не міг навіть уявити собі, що з ним поруч буде стояти Оля Полякова, та ще й стане для нього подругою.

Сторіс Влада

Але зараз увага Влада зосереджена на творчості, в якій Оля може бути порадником, адже Міцкевич незабаром випустить свій перший кліп на пісню, яку заспіває сам. І як виявилось, це була мрія кухаря з дитинства.

Популярне зараз

Схожі новини