“Я в неї перший чоловік”: Остапчук зізнався, як наважився на стосунки з Полтавською, яка молодша на 16 років

Минулого року стало відомо не тільки про розлучення Володимира Остапчука та його другої дружини Христини Горняк, але й про нову жінку у його житті. Мова йде про 22-річну красуню Катерину Полтавську, яка досить швидко підкорила серце телеведучого, і як поговорюють, стала його офіційною дружиною.

Христина Горняк та Володимир Остапчук
Володимир Остапчук зізнався, як наважився на стосунки з Катериною Полтавською

Аудиторію збентежило одразу декілька нюансів. По-перше, Володимир знову досить швидко оговтався від розлучення і з головою поринув у новий роман. А по-друге, між новими партнерами досить велика різниця у віці — 16 років.

Володимир Остапчук зізнався, як наважився на стосунки з Катериною Полтавською

Нова дівчина Остапчука шукає йому працівників
Володимир Остапчук зізнався, як наважився на стосунки з Катериною Полтавською

Пара намагалася приховувати в стосунки, але користувачі мережі швидко розсекретили особистість нової дівчини шоумена.

А нещодавно Володимир вперше розповів про те, як наважився на стосунки з красунею, яка от-от і могла б годитися йому в дочки. Відповідь прозвучала у розважальній програмі на YouTube-каналі “Мекнув — відповідай”.

“Я десь на другий тиждень стосунків дізнався, що я в неї перший чоловік буду. І вона після того що сказала: “І я з тобою цілувалася, до речі, з першим”, — вразив зізнанням ведучий. – “Вона не париться з приводу віку до речі, що в нас 16 років різниця у віці. А я тупо перший місяць, десь півтора, тупо парився. А потім я зрозумів, що в 22 вона доросла зріла людина. І набагато розумніша за більшість жінок, яких я знав в своєму житті”, – додав знаменитість.

Нагадуємо, що декілька місяців тому пара заінтригувала мережу можливим весіллям. Володимир та Катерина досі не прокоментували чутки та не підтвердили інформацію про одруження. Однак, деякі ЗМІ вже пишуть про них як про подружжя. Спільних виходів у світ, а також інтерв’ю телеведучий та його обраниця поки що також не робили.

Популярне зараз

Схожі новини