Настя Каменських втекла від свого чоловіка Потапа після всіх брудних чуток і звинувачень: “Нарешті”

Після повернення Настя Каменських та Потапа з Іспанії в медіапросторі постійно з’являлися новини про можливе розлучення пари. Причиною для подібних чуток спочатку послужила тривала розлука пари. Виконавці не ділилися спільним контентом та здавалося взагалі не проводять час разом.

Однак, Потап і Настя Каменських спростували дані плітки та заявили, що таке враження складається через завантажений гастрольний графік у обидвох.

Настя Каменських із чоловіком Потапом
Настя Каменських втекла від свого чоловіка Потапа

Настя Каменських показала свою пробіжку

Коли ж шоу-бізнес приголомшила новина про те, що Потап зраджував своїй дружині з екс-підопічною Євгенією Гордою, співака ніяким чином не відреагувала. Варто відзначити, що і сам Потап досі ігнорує скандал.

Настя Каменських втекла від свого чоловіка Потапа

Саме тому деякі користувачі досі схиляються до думки, що заява виконавиці про адюльтер Потапа насправді є продуманим піар-ходом, який узгоджений з усіма учасниками скандалу. Натомість майже одразу після заяв Євгенії Настя Каменських повідомила про те, що вимушена поставити на паузу свій концертний тур. Офіційна причина: новоутворення у голосових зв’язках.

Щоб не бути голословною співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролику, на яких показувала, як проходить лікування та реабілітацію, щоб повернутися до своїх слухачів. Як з’ясувалося, Настя Каменських також повернулася у свій будинок у Києві.

Нещодавно вона показала, як вибігла на пробіжку. Співачка одягла спортивний костюм та зняла себе на камеру під час бігу. При цьому артистка дала зрозуміти, що дуже скучила за таким режимом.

Нагадуємо, що раніше у Потапа поцікавилися, чи дійсно він розлучається з Настею Каменських після скандалу з Гордою. Олексій заявив, що це неправда. Натомість Настя Каменських відреагувала на запитання про свого чоловіка під час благодійного заходу дуже жорстко і заявила, що якщо комусь потрібен Потап, то вони самі можуть з ним зв’язатися. Так само негативно артистка відреагувала на запитання про вагітність, давши зрозуміти, що преса переходить межі.

Популярне зараз

Схожі новини