Екс-підопічний Кондратюка Віталій Козловський зізнався у проблемах з фінансами: “Виступи не приносять грошей”

Війна змінила кожного із нас. Українці назавжди втратили своє минуле життя. Однак, попри це, люди намагаються адаптуватись до сьогоднішніх реалій та зробити все, щоб в Україні запанував мир. Кожен із нас працює на своєму фронті заради спільної мети. Хтось лагодить інфраструктуру, хтось підтримує економіку країни за допомогою власного бізнесу, а хто захищає нас усіх на передовій.

Українські зірки також зіткнулися зі зміною звичного стилю життя. Тепер вони співають та виступають не заради розваги людей, а заради допомоги українським військовим. Одним із таких людей є співак Віталій Козловський.

“Виступи не приносять гроші, але вони найдорожчі”

Український співак Віталій Козловський вчора на своїй сторінці в Instagram оприлюднив світлини зі свого останнього концерту. В описі під фото він розповів, що після початку повномасштабної війни виступи майже не приносять грошей. Втім, співак аж ніяк не жаліється на це, а навпаки акцентує на тому, що ці концерти — найдорожчі. Віталій подякував українським захисникам та захисницям за те, що вони дають змогу йому виступати.

Варто зазначити, що Козловський усі гроші, зароблені на концертах, передає на допомогу Збройним Силам України. Вчора, наприклад, він зібрав більше 160 тисяч гривень на придбання автівок для передової.

Коротко про співака

Віталій Козловський — це популярний український співак та заслужений артист України. Вперше про чоловіка почули після його перемоги на пісенному шоу “Караоке на майдані” у 2002 році. Пізніше він зайняв перше місце у проекті “Шанс”, яке є продовженням “Караоке на майдані”. Його продюсером тривалий час був Ігор Кондратюк, із яким вони пізніше перестали співпрацювати через скандал.

Популярне зараз

Схожі новини