Знаки долі підказують, що переможниця Холостяка-11 Анна Богдан і Заливако знову будуть разом: “Випадковість?”

Михайло Заливако та Анна Богдан стали справжньою зірковою парою завдяки найромантичнішому реаліті-шоу "Холостяк". Саме перед камерами й всією країною розпочалися їхні відносини.

Спочатку на проєкті Аня та Михайло не надто мали інтерес одне до одного, та після одного індивідуального побачення все змінилося. Анна змогла зацікавити та підкорити серце Міші. Оскільки він любить чесність, відвертість, сміливість та гарне почуття гумору. Але досить швидко після першого побачення Богдан захворіла на ковід, тому Заливако сильно засумував за дівчиною й зробив їй побачення онлайн. Саме це побачення й стало основним для початку стосунків.

Богдан і Заливако

Звісно, у фіналі Заливако обрав Анну й після цього у них вже почали розвиватися стосунки у реальному житті, без камер та продюсерів. Звичайно перший час їм було важко, але все ж таки вони пройшли цей етап, коли їм доводилось ховатися від усіх. І потім вже відверто демонстрували свої стосунки, навіть не боялися подорожувати чи робити професійні фотосесії.

Анна та Михайло навіть приймали участь в одному з випусків “Танців з зірками”, адже планували брати участь у новому сезоні, який, на жаль, так і не відбувся через війну. Але це не єдине, що зруйнував напад росіян. Річ в тому, що влітку 2022 року, під час ще дуже активної фази військових дій пара прийняла рішення розійтися та зробити це на всю країну, аби потім не виникало жодних питань у ЗМІ та пліток серед їхніх прихильників.

Відомо, що зараз кожен має власне життя, й поки ні Аня, ні Міша не перебувають у стосунках. Але Аня та Міша ведуть досить активний спосіб життя. І це демонструє їхні соціальні мережі. До того ж колись Аня казала, що з колишнім не спілкується.

Сторіс Михайла

Та днями Заливако показав сторіс, де в них обох евакуювали автівки, але судячи з освітлення це відбулося в різний час. Та Михайло вирішив пожартувати й викласти це в сторіс відмітивши Анну і назвавши її Нюрою.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.