Людмила Барбір і Руслан Сенічкін не промовчали про скандал зі Спартаком Субботою: “1+1 перевзувається”

Вже кілька днів у мережі не стихає скандал з психологом "Подкаст терапії" Спартаком Субботою. Особистість якого спростували експерти медіа й ця інформація розійшлася на загал.

Звичайно, що кожна людина має розуміти, що медіасфера не є правдивою на сто відсотків. Кожне шоу має сценарій, кожен співак, актор, ведучий має не зовсім правдиву історію свого становлення для більш яскравого сприйняття. Жодна інформація, яка є в медіа має в собі певний відсоток фарб, які не завжди опиняються правдивою. Тому вірити цьому чи ні, вибір кожного. Адже послухати це одне, а от робити так, як вам радять з екранів телебачення – це різні речі,  і відповідальність за це лежить на вас, а не на тих людях, які у кадрі обговорюють ті чи інші теми.

Та сама ситуація й з “Подкаст терапією” Всі люди, які дивилися це шоу мали розуміти, що це шоу, і звичайно там не буде відвертості на мільйон відсотків, адже треба зробити антураж, атмосферу, історію. Проєкти мають зачіпати й бути цікавими, а коли з екранів вам просто будуть говорити правду, ніхто не буде це дивитися. Ми до цього звикли і ми не сприймаємо інший формат.

Тому, Спартак Суббота набув широкої аудиторії, тому що його експертність була корисною для багатьох людей, йому довіряли та ним захоплювалися. І навіть канал 1+1 запрошував Субботу як експерта. І ось днями його особистість викрили та з’ясувалося, що Спартак не є професійним психологом і взагалі не має освіти з психотерапії, тобто не має права практикувати. А канал не зробив повний ресьоч його особистості перед тим, як запросити на ефір.

Ефір про Спартака

Та тепер вони не можуть триматися осторонь, тому в останньому ефірі “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін і Людмила Барбір вирішили також взяти участь у розборі цього питання, вони запросили експерта Вадима Міського. Але поки історія зі Спартаком не є закритою, адже триває розслідування, але підняти цю тему було важливо.

Коментарі українців

Та через те, що 1+1 запрошували Спартака, у коментарях під цим відео їх засудили, немов вони видко перевзуваються та не перевіряють гостей свої.

Схожі статті