Остапчук прочитав повідомлення Дорофєєвої про розлучення з Дантесом: Анатоліч підтвердив, що писала Надя

Розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої по праву можна назвати самим незвичайним розтаванням в історії усього українського шоу-бізнесу.

Дорофєєва на своєму весіллі
Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

В ЗМІ піднялася буквально істерія, адже швидко журналісти ідентифікували особистість нового коханого співачки: ним виявився близький друг сімейства Михайло Кацурін, а вже через деякий час стало відомо, що Володимир Дантес почав зустрічатися з колишньою дружиною Михайла. Від публічних жартів не змогли втриматися навіть українські зірки, які активно обговорювали новину року в соцмережах.

Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

Надя Дорофєєва показала свій стиль одягу – речі, як у коханого Кацуріного
Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

І актуальність даної теми поки що не зменшується, адже нещодавно Володимир Остапчук, Анатолій Анатоліч та Євген Клопотенко на YouTube-каналі “Мекнув — відповідай” знову пригадали про любовний чотирикутник зірок і не втрималися від іронічних висловлювань.

“Вона мені пише: мені 31, йому 42. В обох родини. Вона заміжня, він одружений. Що робити з почуттями, коли очевидно, що не буде майбутнього?”, — прочитав особисте повідомлення Володимир Остапчук.

В голову Анатолія Анатоліча одразу ж прийшла асоціація любовного трикутника Наді Дорофєєвої, Михайла Кацуріна та Володимира Дантеса:

“Це Дорофєєва тобі написала? Старе повідомлення ще, знаєш, в запитах було, тільки побачив. Рік тому писала ще. Що робити?”

Нагадуємо, що після зізнання Наді у стосунках з ресторатором, в мережі можна сказати вибухнув скандал, адже артистку почали активно критикувати в мережі. Ситуація вийшла доволі неоднозначною та незвичайною, втім, артистам вдалося з гідністю та гордо піднятою головою вийти з неї.

Зокрема усі четверо намагаються підтримувати хороші стосунки заради спільних дітей Михайла та Даші. При цьому Володимир Дантес зізнається, що не дивлячись на свій чайлдфрі-принцип полюбив спадкоємців пари і сприймає їх як рідних.

Популярне зараз

Схожі новини