Остапчук прочитав повідомлення Дорофєєвої про розлучення з Дантесом: Анатоліч підтвердив, що писала Надя

Знаменитий український телеведучий Володимир Остапчук та його колега Анатолій Анатоліч публічно пожартували про розлучення Наді Дорофєєвої та Дантеса.

Розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої по праву можна назвати самим незвичайним розтаванням в історії усього українського шоу-бізнесу.

Дорофєєва на своєму весіллі
Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

В ЗМІ піднялася буквально істерія, адже швидко журналісти ідентифікували особистість нового коханого співачки: ним виявився близький друг сімейства Михайло Кацурін, а вже через деякий час стало відомо, що Володимир Дантес почав зустрічатися з колишньою дружиною Михайла. Від публічних жартів не змогли втриматися навіть українські зірки, які активно обговорювали новину року в соцмережах.

Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

Надя Дорофєєва показала свій стиль одягу – речі, як у коханого Кацуріного
Володимир Остапчук та Анатолій Анатоліч публічно пожартували над розлученням Наді Дорофєєвої

І актуальність даної теми поки що не зменшується, адже нещодавно Володимир Остапчук, Анатолій Анатоліч та Євген Клопотенко на YouTube-каналі “Мекнув — відповідай” знову пригадали про любовний чотирикутник зірок і не втрималися від іронічних висловлювань.

“Вона мені пише: мені 31, йому 42. В обох родини. Вона заміжня, він одружений. Що робити з почуттями, коли очевидно, що не буде майбутнього?”, — прочитав особисте повідомлення Володимир Остапчук.

В голову Анатолія Анатоліча одразу ж прийшла асоціація любовного трикутника Наді Дорофєєвої, Михайла Кацуріна та Володимира Дантеса:

“Це Дорофєєва тобі написала? Старе повідомлення ще, знаєш, в запитах було, тільки побачив. Рік тому писала ще. Що робити?”

Нагадуємо, що після зізнання Наді у стосунках з ресторатором, в мережі можна сказати вибухнув скандал, адже артистку почали активно критикувати в мережі. Ситуація вийшла доволі неоднозначною та незвичайною, втім, артистам вдалося з гідністю та гордо піднятою головою вийти з неї.

Зокрема усі четверо намагаються підтримувати хороші стосунки заради спільних дітей Михайла та Даші. При цьому Володимир Дантес зізнається, що не дивлячись на свій чайлдфрі-принцип полюбив спадкоємців пари і сприймає їх як рідних.

Схожі статті