Дзідзьо публічно звернувся до фанатів після чуток про “зникнення” та вразив правдою: співак не в Україні

Знаменитий український виконавець Дзідзьо вперше за довгий час вийшов на звʼязок. Де зараз знаходиться зірка та чим займається, дізнайтеся в нашій статті.

Після початку повномасштабної війни в Україні Михайло Хома взяв активну участь в організації благодійних концертів, які проходять на території України і далеко за її межами. Артист неодноразово виступав перед захисниками. Однак, про свої заслуги перед Батьківщиною артист не розповідає, а якщо говорить, то дуже неохоче.

Минулого року зірка навіть потрапив у скандал через свого двійника, який виступав на весіллі. Тоді ж Михайлу довелося звернутися до своїх шанувальників та заявити про те, що у такі складні часи він не співає на корпоративах.

Дзідзьо розкрив жіночі таємниці які його ваблять
Дзідзьо публічно звернувся до фанатів

2023 рік виявився відносно тихим у карʼєрі артиста. Михайло не надто активний у соціальних мережах, і часом здається, що взагалі випав з вітчизняного інформаційного простору. У зв’язку з цим фанати навіть почали обговорювати зникнення співака.

Дзідзьо публічно звернувся до фанатів

Не так давно журналістам вдалося поговорити з кумою артиста Ольгою Цибульською, яка заявила, що Михайло знаходиться у концертному турі з Олександром Пономарьовим, активно допомагає Україні і завжди знаходиться на зв’язку.

Нещодавно і сам Михайло подав голос. Чоловік оприлюднив на особистій сторінці в інстаграм привітання з Великоднем, яке фанати артиста змогли побачити вранці.

Нагадуємо, що незадовго до початку повномасштабної війни співак пережив складне розлучення. Колишня дружина артиста Ярослава дала ряд екскоюзивних інтерв’ю, в яких розповіла, що екс-чоловік не давав їй розвиватися у творчому напрямку, був проти сценічної кар’єри, а також не хотів дітей.

Натомість Дзідзьо публічно повідомив про те, що прийняв рішення розлучитися. Через декілька місяців пара офіційно розсталася. Славія не претендувала на майно музиканта, але отримала у якості відступних елітну квартиру на березі озера. Згодом у мережі почала з’являтися інформація про імовірно невірність жінки у шлюбі з Михайлом. Славії приписували роман з бізнесменом на ім’я Андрій. Сам Михайло неодноразово натякав на неоднозначність їхніх стосунків з екс-дружиною.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.