Тіна Кароль та Дан Балан більше не приховують роман? Поп-діва зізналася, чому насправді поїхала до Молдови

Знаменита українська співачка Тіна Кароль знову інтригує мережу імовірним романом з Даном Баланом. Що відбувається і чому артистка не так давно побувала у Молдові?

Ще 4 роки тому український інформаційний простір гомонів через можливий роман Тіни Кароль та Дана Балана. Зірки не приховували своїх почуттів і відкрито фліртували на камери. На сцену шоу “Голос країни” вийшла навіть матір молдавського мачо Людмила Балан, яка заспівала весільну пісню.

Тіна Кароль розкрила, навіщо відвідала батьківщину Дана Балана

Тіна Кароль поділилася, які почуття спалахнули до Дана Балана
Тіна Кароль розкрила, навіщо відвідала батьківщину Дана Балана Молдову

Коли зйомки закінчилися дороги зірок також розійшлися. Шанувальники ще деякий час сподівалися почути правду про стосунки Тіни та Дана, але натомість продюсер Володимир Завадюк заявив, що усе побачене було добре спланованим піаром, який значно підняв рейтинги проєкту. У зв’язку з цим піднявся неймовірний скандал, а Дану та Тіні довелося робити публічні звернення до фанатів та виправдовуватися за “обман”.

Тіна Кароль зізналася про свої стосунки з Даном Баланом
Тіна Кароль розкрила, навіщо відвідала батьківщину Дана Балана Молдову. Кадр з виступу зірок на каналі 1+1

Після початку повномасштабної війни Тіна Кароль та Дан Балан ніяким чином не взаємодіяли в публічному просторі. Але як нещодавно з’ясувалося, зв’язок вони підтримують. Не так давно поп-діва надала візит у Молдову у рамках свого концертного туру. На виступ артистки прийшла матір молдавського мачо Людмила.

Тіна звернула свою увагу на жінку і публічно почала засипати компліментами її спадкоємця. Пізніше співачка також зізналася, що все ж таки розмовляла з Даном, хоча в соціальних мережах вони не підписані одне від одного. Де зараз знаходиться молдавський мачо достеменно невідомо. Преса схиляється до думки, що чоловік проживає в Сполучених Штатах Америки, де у нього є квартира.

Натомість минулого року було відомо, що станом на 24 лютого Дан Балан знаходився в Києві і мав серйозні труднощі з тим, щоб повернутися на батьківщину. Пізніше його матір Людмила повідомила, що співак все ж таки повернувся наприкінці лютого. Після вторгнення Дан Балан публічно підтримав Україну та закликав зупинити війну. Останню композицію російською мовою артист видалив та перезавантажив її румунською.

Схожі статті