“Взагалі не міг розмовляти”. Андрій Данилко вразив зізнанням про свій діагноз: Сердючка може піти на пенсію

Великий концертний тур Вєрки Сердючки був поставлений на паузу через стан здоров'я зірки. Нещодавно Андрій Данилко дав ексклюзивний коментар та розповів про свій діагноз.

Влітку 2022-го Андрій Данилко повідомив про те, що Вєрка Сердючка та її мама Інна Адольфівна рушають у великий концертний тур. Гастролі розпочалися з країн Прибалтики, де зірок прийняли дуже тепло. При цьому артисти з’явилися на сцені не у звичних яскравих костюмах, а в чорних речах, підкреслюючи нагоду та причину, через які команда приїхала виступати.

Андрій Данилко вразив зізнанням про свій діагноз

Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь
Андрій Данилко вразив зізнанням про свій діагноз

Через півроку Андрій Данилко разом з колективом мав з’явитися в Європі та Сполучених Штатах Америки, але деякі концерти довелося перенести. За офіційною версією, у зірки був крововилив у голосові зв’язки, що фізично унеможливило його виступ перед великою аудиторією.

Що відомо про таємних дітей Андрія Данилка
Андрій Данилко вразив зізнанням про свій діагноз

Вєрка Сердючка взяла паузу на місяць, багато лікувалася, а потім повернулася на сцену. Нещодавно Андрій дав ексклюзивний коментар стосовно свого стану здоров’я і зізнався, що має реальний шанс назавжди втратити свій голос.

“Це, звичайно, жахливо. Мені завжди дуже шкода організаторів… звичайно, форс-мажор такий… У Неаполі я взагалі не розмовляв, довелося вколоти вдвічі більше ліків, після яких я, на жаль, взагалі не міг розмовляти. Але я так більше не робитиму ніколи … Тільки другий тиждень пішов, що я говорю, а так я взагалі не говорив. Мені лікар сказав: “Андрію, ще одна подібна ситуація, і ти можеш втратити голос назавжди”, – розповів співак в інтерв’ю на YouTube-каналі “Голос Америки”.

Зараз ще пильніше слідкує за своїм здоров’ям, адже відчуває відповідальність перед глядачами, і, судячи з усього, має намір і надалі виступати на сцені.

Нагадуємо, раніше в мережі з’являлась інформація про важке захворювання Андрія. Однак, колектив співака неодноразово спростовував дані чутки. Пізніше сам Данилко розповів, що має негаразди зі сном, які намагався виправити при допомозі лікарів. За декілька років артист таки налагодив свої циркадні ритми, в результаті чого зміг схуднути на 10 кілограмів. Зараз зірка ставиться пильніше до свого стану та образу життя.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.