“Маємо новини не дуже приємні”: Андрій Данилко заявив, що не зможе приїхати в США та Канаду – що сталося?

24 лютого розділило життя кожного з нас на до та після. Українці та люди з усього світу кардинально змінили свій звичний плин життя. Хтось відправився безпосередньо на передову захищати Україну, хтось активно працює в тилу і намагається підтримувати країну в працездатному стані. Зірки також не виняток. Попри те, що деякі представники українського шоу-бізнесу обрали росію та охоче замовчують її злочини на території своєї батьківщини, більшість селебріті прикладають всіх зусиль для допомоги Збройним Силам України.

Чимало українських артистів постійно організовують безліч турів, які спрямовані на збір коштів. Наприклад, Олександр Пономарьов, Дзідзьо, Віталій Козловський, Артем Пивоваров та багато інших. Відповідно, зароблені гроші спрямовуються на допомогу військовослужбовцям та військовослужбовицям та постраждалим людям від злочинів росіян.

Однак, іноді трапляється так, що не завжди все йде за планом.

Невтішні новини від Андрія Данилка

Хто ж із нас не знає про Вірку Сердючку? Її образ став невід’ємною частиною української культури. І от, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Андрій Данилко активно займається волонтерством. Чоловік організовує концерти в Європі та Америці. Таким чином, він збирає необхідні кошти та розповідає світові про трагедію нашої батьківщини.

Однак днями, на своїй сторінці в Instagram, співак оприлюднив допис, у якому розповів, що майбутній тур містами США та Канади переносять на осінь. Річ у тім, що над організацію, створенням та проведенням концертів працює чимала кількість людей. За словами Данилка, не всі члени команди встигли вчасно оформити документи, необхідні для виїзду, за новим зразком. Відповідно, без них виступати аж ніяк не можна. Саме тому, тур вирішили перенести на осінь. Попри це, квитки не анулюються. Вони залишаються дійсними аж до осені.

Популярне зараз

Схожі новини