Гідна заміна Задворному: Злата Огнєвіч з гарним молодиком виконала чуттєву пісню – зародження нових почуттів?

Відома українська співачка, головна героїня проєкту "Холостячка-2" Злата Огнєвіч виконала чуттєву пісню з молодиком, який неабияк зацікавив її прихильників. Невже це початок нових стосунків?

Шлях до успіху не буває легким та солодким, як здається на перший погляд. Злата Огнєвіч задля досягнення своєї мети стати популярною артисткою, невпинно працювала, аби її ім’я було чути на всю країну.

Талант, голос та харизма допомагали майбутній зірці, проте одних вокальних даних спочатку було замало. Інна Бордюг (таке ім’я отримала з народження) почала займатися музикою ще з дитинства та завжди мріяла про велику сцену. У 2010 році стала на крок ближчою до успіху та випустила першу сольну пісню “Острів кохання”. Проте всесвітню любов, славу на Батьківщині здобула завдяки гідному представленню України на щорічному пісенному конкурсі “Євробачення” у 2013 році, де посіла третє місце.

Співачка Злата Огнєвіч

За плечима у відомої виконавиці участь в багатьох проєктах, які знайомили нас ближче з цією особистістю. Змогла по-справжньому відкрита себе, свою душу, показати такою, якою є на головному шоу про кохання “Холостячка-2”. Саме тут на неї чекали неймовірні побачення, перші палкі почуття, поцілунки та справжня палка закоханість.

Злата Огнєвіч презентувала новий трек з таємничим молодиком

За її блогом в соціальній мережі в Instagram з особливою уважністю спостерігають всі підписники, адже очікують на появу справжнього кохання в її житті. Нещодавно співачка презентувала новий чуттєвий хіт “Буревіями” разом з відомим співаком SHUMEI, якого в житті звуть Олег Шумей.

На відео виконавці ніжно дивилися одне одному в очі, проспівували нову пісню і наче з особливим захопленням розповідали власну історію кохання. Слухачі впевнені, що невдовзі цей трек дійсно стане хітом, бо вже запав у саме серденько прихильників зірок.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?