“Може щиро радіти проблемам”: Алекс Топольський принизив свого найкращого колишнього друга Славу Дьоміна

Алекс Топольський став відомою особистістю завдяки участі у романтичному шоу "Холостяк". І цей сезон став найочікуванішим, оскільки саме його прем'єру ми очікували кілька разів.

На останній сезон прийшли дуже різні учасниці, яких Алекс намагався дізнатися та розгадати кожну з них. Звісно, це було не легко, адже дівчат багато, і не можна впевнено сказати, що кожна з них була щирою на сто відсотків, як і сам Алекс. І з самого початку Топольського звинувачували у нещирості та небажанні розповідати про себе якусь інформацію.

Алекс Топольський

Та, як відомо, наші друзі кажуть за нас іноді набагато більше. Й так вийшло, що одну з дівчат Алекс вирішив познайомити з другом дитинства. І ним виявився відомий радіоведучий Слава Дьомін. Чоловік прийшов разом з сином,  було видно, які теплі стосунки існують між ними.

Історія дружби Алекса та Слави розпочалась ще у дитинстві, адже вони жили поруч і їхні батьки були знайомі. Так, з самого юного віку хлопці знають одне одного й продовжували нести свою дружбу крізь все життя та відстані, адже Топольський поїхав жити за кордон, і провів там половину свого життя.

Загалом така дружба, яка долає всі перепони вважається справжньою та дуже цінною. Адже її як і кохання знайти складно, а от втратити через якісь дурниці можна вмить. І на жаль, таке буває, коли люди все життя товаришують, вважають одне одного дуже близькими людьми в один день припиняють спілкуватись, та ще й мають образи одне на одного.

Так, наприклад, Топольський та Дьомін припинили спілкуватися, але причина досі невідома, проте видно, що Алекс не налаштований висловлювати позитив на адресу колишнього друга й дуже настирно називає його колишнім другом. І це він підтвердив у своїх відповідях в інстаграм.

Топольський висловився про Дьоміна

“Знаєте, хто завжди намагатиметься наздогнати у вашому житті? Колишні. Друзі, коханці. Які кричали, що любили вас. Чому? Та їх просто дратує, що у вашому житті і без них все добре! Хто ж ще так щиро і відкрито може радіти проблемам, що виникають, як не твій колишній друг” – написав Алекс.

З цих слів видно, що екс-холостяка дуже зачіпає спокій Дьоміна, адже ведучий поки не прокоментував жодного висловлювання Топольського на свою адресу.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?