Ірина Федишин слідом за Ектором Хіменесом-Браво та Антоном Птушкіним поїхала на Донеччину: хоробра українка

У 2014 році росія розгорнула війну проти України, але на окремих територіях, і ними стали: Донецька область, Луганська область та Крим. На жаль, у цих регіонах люди вже 9-й рік не бачили нормального життя.

Дуже шкода, що раніше люди не звертали уваги на те, що відбувається на окупованих територіях України. Оскільки ми всі думаємо так, поки нас конкретно це не чіпає, значить нічого й не відбувається. Звичайно, зараз багатьом стало соромно за свої думки, які змінилися лише у 2022 році. Але є й такі люди, й навіть відомі, які з самого початку окупації Донецька допомагають нашим захисникам. А от інші приєдналися зараз.

Наприклад, Сергій Притула та Святослав Вакарчук допомагали “Азову” та іншим підрозділам Донбасу з далекого 2014 року. Вони окремо волонтерили та відвідували військових у різних гарячих точках Українського Донбасу та Луганську. Й дотепер Притула й Вакарчук продовжують збирати кошти для оборони Донбасу, адже зараз там взагалі пекло.

А ось з початку повномасштабної війни, до допомоги Донецьку приєдналися ще й інші відомі люди. Наприклад, тревел-блогер  Антон Птушкін. Відомо, що Антон людина з великим, щирим серцем і він подумав, що його обов’язком є висвітлити справжні події на Донбасі та показати злочини росіян. Тому він вирішив зняти документальний фільм, а розмістити його у власному блозі двома мовами, українською та англійською.

Також у Донецьку область їздив Ектор Хіменес-Браво разом з волонтерами. Чоловік захотів привезти гуманітарну допомогу нашим військовим, які вже 9 років боронять. Шеф-кухар дуже пишається своєю причетністю до України.

Також нещодавно до Бахмуту їздив телеведучий Олександр Педан, він вирішив разом з волонтерами також допомогти нашим захисникам і навіть провів разом з ними ніч у підрозділі.

Та є серед цих героїчних чоловіків й жінка, і нею стала Ірина Федишин. Жінка вирішила долучитися до допомоги й відвідати Донецьк та побачити на власні очі що сталося там насправді, а також підбадьорити українських героїв.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі