У них немає дітей, але вони постійно про них говорять: Наталія Могилевська, Руслана Лижичко, Настя Каменських

Самореалізація сучасної української жінки не вимірюється лише материнством, але деякі, побудувавши успішну кар’єру, можуть тільки уявляти себе в ролі батьків. Герої нашої статті не стали виключенням.

Наталія Могилевська

Відома українська співачка давно хотіла втілити в життя свою мрію стати хорошою та прикладною матусею, проте запевняє, що їй завжди щось заважало. У свої 47 років жінка мала безліч стосунків, але так і не народила омріяну дитину.

Вагітна Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Офіційно вийшла заміж у 2004 році. Її обранцем став бізнесмен Дмитро Чалий, але вже через рік пара вирішила розірвати недовгий шлюб. Наталія розповіла, що причиною стали щільні робочі графіки, тому на особисте життя часу не залишалося. Цікаво, що зараз співачка активно працює з дітьми й всі з нетерпінням чекають на поповнення в її родині. З початком повномасштабного вторгнення їй вдалося зустріти своє кохання й обіцяє після нашої перемоги поділитися усіма деталями.

Руслана Лижичко

Українська музична виконавиця стала ще більш відомою завдяки представленню України на пісенному конкурсі “Євробачення” у 2004 році. У свої 49 років досі не відчула справжнього щастя від материнства. Зізнається, що зараз народження дитини – одна з головних цілей в її житті.

Руслана Лижичко та Олександр Ксенофонтов
Руслана Лижичко та її чоловік Олександр Ксенофонтов

Артистка розповідає, що в них з чоловіком Олександром не виходить завести первістка з різних причин. Сильна виснаженість організму цьому теж посприяла, адже зараз досить тривожний час, де нам доводиться продовжувати жити, працювати та вірити у краще та світле майбутнє. Зірка додала, що найбільше про дитину мріє її батько, мовляв, щотижня буде телефонувати й питати, коли стане дідусем.

Настя Каменських

Про вагітність цієї особистості ширяться чимало чуток на просторах всіх ЗМІ, але Настя Каменських запевняє, що поки не чекає на дитину, хоча й дуже хоче. Через набрану вагу за період війни її почали вітати завчасно.

Настя Каменських з чоловіком Потапом

За словами жінки, вони з Потапом планують мати спільних малят, але всьому свій час й коли це станеться, зірка пообіцяла відразу повідомити про цю радісну звістку своїм прихильникам у власних соціальних мережах.

Популярне зараз

Схожі новини