Потап зізнався, звідки насправді з’явилися чутки про його розлучення з Каменських: немає диму без вогню

Знаменитий український виконавець Потап дав ексклюзивний коментар стосовно його розлучення з Настею Каменських. Чи дійсно пара розсталася?

Хоча Потап та Настя Каменських давно звикли до постійної уваги від преси та глядачів, останній рік навіть для подружжя був доволі напруженим та скандальним. Спочатку Насті Каменських приписували вагітність, а згодом пару почали підозрювати у розлученні. Підлили олії у вогонь зізнання екс-підопічної Потапа Євгенії Гордої про те, що він зраджував дружині на постійній основі.

Потап розповів, хто розпускає чутки про його розлучення з Настею Каменських

Ні продюсер, ні співачка не стали коментувати цей скандал, і підозри аудиторії лише посилювалися. І лише нещодавно Настя заявила, що це була спроба пропіаритися на їхніх іменах, і за її думкою, доволі невдала. Услід за дружиною висловився і її благовірний.

Потап розповів, хто розпускає чутки про його розлучення

 Як Настя Каменських стала між Потапом та його дружиною Іриною
Потап розповів, хто розпускає чутки про його розлучення

Так, нещодавно Потап поспілкувався з журналістами і дав розгорнуту відповідь стосовно звинувачень на його адресу та пліток про розлучення з дружиною. Чоловік заявив, що в них з Настею Каменських все в порядку і розставатися вони поки що не збираються. Стосовно Євгенії він дотримався позиції своєї благовірної і також заявив, що усе сказане було заради піару.

“У кожного свій спосіб піаритись. Якщо ці люди не знають, як зробити так, щоб про них говорили іншими способами, окрім варіанту пропіаритись на наших з Настунею іменах, – будь-ласка, нам не шкода, ми не жадібні. У нас із Настею все добре, розлучатись не збираємось”, — заявив Олексій в інтерв’ю.

Нагадуємо, що не так давно Настя Каменських поставила на паузу свій концертний тут через проблеми зі здоров’ям. Повідомлення про новоутворення у голосових зв’язках надійшло одразу після скандалу з “коханкою” Потапа — наступного дня. Під час реабілітації співачка знаходилася у їхньому будинку на Київщині, однак без продюсера, що лише посилило підозри фанатів стосовно розлучення пари.

Також Потап прокоментував скандал навколо його нової пісні про волонтерів, заявивши, що хотів надихнути та замотивувати українців, і в жодному разі не мав наміру когось образити.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.