Зірка “Жіночого кварталу” Сопонару зізналась, чому її коханий не кличе її заміж: натякала на весілля не раз

Минулого року знаменита українська акторка та гумористка Ірина Сопонару вперше розповіла про свого коханого-британця. Тривалий час красуня жила на дві країни, постійно роз’їжджаючи між Великобританією та Україною. До цього роману у зірки не було серйозних стосунків, але саме з Рісом вона відчула себе щасливою та готовою до створення сім’ї.

На момент повномасштабного вторгнення в Україну пара перебувала на батьківщині Ірини. Акторка неодноразово говорила про те, що саме присутність коханого допомогла їй морально впоратися з цим випробуванням та втриматися на ногах. Бойфренд забрав акторку до себе у Великобританію і там познайомив з родиною, яка прекрасно її прийняла.

Ірина Сопонару зізналась, чому її коханий-британець не кличе її заміж

Ірина Сопонару
Ірина Сопонару зізналась, чому її коханий-британець не кличе її заміж

Нещодавно Ірина дала ексклюзивне інтервʼю для програми “Життя відомих людей”.  Акторка зізналася, чому вони досі з обранцем не наважилися на весілля. Виявляється, акторка неодноразово натякала на бажання отримати пропозицію, однак Ріс запевняє, що в нього є свій план.

“Він каже, що має свій план. І все має йти так, як має йти. Мені теж не хочеться, знаєте, нікого там змушувати. Або якось цей процес стимулювати. Мені хочеться, щоб це було бажання чоловіка. І мені хочеться, щоб він зробив так, як він це бачить”, – пояснила артистка.

Ірина Сопонару зізналась, чому її коханий-британець не кличе її заміж

При цьому молода людина вже познайомився з родиною акторки. Ба більше, він навіть вивчає мову, щоб без проблем спілкуватися зі своєю обраницею та її рідними.

Нагадуємо, що раніше Ірина також розповідала про свої плани на поповнення в родині. Власне, акторка не тільки не готова до народження в неї первістка, але і запевняє, що навряд на це наважиться. Мовляв, якщо раніше не була впевнена у своєму бажанні ставати мамою, то зараз навіть про це і не думає.

Зараз зірка активно займається творчістю і бере участь у благодійних концертах, які даються не тільки на території України, але і далеко за її межами.

Популярне зараз

Схожі новини