Приставив біля його дверей охорону і поставив на вуха всю країну: Поплавський розкрив, як мало не втратив сина

Співаючий ректор Михайло Поплавський у своєму житті став батьком лише раз. У зірки є син Олександр, якого він любить більше за все. Однак, колись він малого не залишився без спадкоємця.

Єдина тема, яка може під час розмови довести Михайла Поплавського до сліз — спогади про аварію сина. Багато років тому спадкоємець співаючого ректора Олександр під час поїздки в Одесу потрапив у ДТП. Чоловік був на пасажирському сидінні, але сильно постраждав. Новина одразу ж облетіла усю країну.

Втім, найпершим про інцидент дізнався зірковий батько, який після отриманого дзвінка, не втрачаючи ані хвилини почав діяти, аби врятувати своєму сину життя.

Михайло Поплавський розповів, як мало не втратив сина

Невістка Михайла Поплавського розкрила, яку посаду обіймає в університеті тестя
Михайло Поплавський розповів, як мало не втратив сина

Подейкували, що Михайло Поплавський представив до палати спадкоємця охорону, яка постійно перевіряла його стан і не мала права відходити від нього ні на секунду. У той самий час співаючий ректор розшукував хірургів, які могли б поставити його сина на ноги. Ходили плітки, нібито артист навіть зв’язувався з ізраїльськими лікарями, однак, операцію провели найкращі українські спеціалісти.

На період реабілітації тоді ще юний хлопець також залишився в одеській лікарні. А схвильований батько постійно їздив до нього та підтримував спадкоємця на шляху до оздоровлення.

ТрМихайло Поплавський розповів, як мало не втратив сина

Аварія, через яку Михайло Поплавський ледь не втратив свого єдиного нащадка сталася 15 років тому. Зараз Олександр — сімейна людина. Чоловік одружився на прекрасній моделі на ім’я Аліна і навіть встиг стати батьком. Онука співаючого ректора звуть Єгор і він постійно з’являється у його кліпах.

Раніше зірка надзвичайно хвилювався за продовження свого роду, адже двійку його братів померли до його народження. Однак зараз у зірки є і здоровий та щасливий син, і маленький онук.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому співаючий ректор потрапив у скандал через студентів. Молоді люди оприлюднили в соціальній мережі відеоролики, на яких зірка принизив одну зі своїх підопічних. Згодом стало відомо, що ректор також неетично відгукується про власних студентів і позаочі. Сам Михайло Поплавський не став мовчати і заявив, що в його університеті панує атмосфера взаємоповаги.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.