Що спільного у переможця “Голосу” Романа Сасанчина і дружини Остапчука Полтавської: це пов’язано з церквою

Роман Сасанчин і Катерина Полтавська начебто зовсім незнайомі та ніяк не пов'язані між собою, але одна деталь між ними таки є. На таке завичай не надто сильно звертають увагу, але збіг цікавий.

Роман Сасанчин став дуже відомим завдяки двократній перемозі на найпопулярнішому талант-шоу “Голос країни”. Перший раз Рома здобув перемогу бувши зовсім дитиною. Тоді для хлопця це була мрія всього життя. Й батьки, на жаль, не могли дати стільки грошей на поїздку у Київ на невизначений термін. Але якось Роман виступав на святі й зацікавив чоловіка, який і став спонсором Сасанчина. І не дарма, адже він став переможцем.

Роман Сасанчин

Але згодом популярність падала, й Рома вже виріс, у нього відбулася мутація голосу, і в цей момент, хлопець вирішив ще раз спробувати засвітися на “Голосі” тільки вже конкуренти були серйозніші й з досвідом. Проте й у 10, й 19 Рома зміг обійти всіх своїх суперників і знову стати переможцем.

Звичайно, зараз його батьки неймовірно пишаються сином, адже його талант не пропав, а навпаки став приносити користь для родини. І попри те, що його батьки дуже прості люди та далекі від музики й шоу-бізнесу, вони завжди підтримували його та розуміти вибір сина. Хоча, наприклад, батько Роми працює священником, а ця професія дуже далека від артистичної діяльності. Але це не заважає хлопцю робити те, що він бажає.

Така ж сама історія спіткала й наречену Володимира Остапчука Катю Полтавську. Дівчина обрала для себе піар та рекламу, вона присвятила своє життя креативу, і це чудова й цікава сфера діяльності, яка вимагає уваги, фантазії, розуміння стратегій та цифр. У Катерини все добре з роботою та проєктами. І ніхто з батьків не нав’язував їй якусь певну сферу діяльності. Дівчина сама обрала свій напрям.

Катя Полтавська

А ось тато Каті як у Роми Сасанчина є священником. Це досить цікавий збіг обставин, але люди завжди працюють у різноманітних сферах, які їм подобаються. Адже у роботі головне це отримувати задоволення та гарну оплату.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.