“Тільки чоловік зацікавить” Аліна Гросу зізналась, чи був у неї роман після розриву з Романом Полянським

Аліна Гросу відома українська співачка, яку полюбив народ же у часи її дитинства. Адже саме Гросу стала тією "Маленькою бджілкою", яку всі запам'ятали кучерявою й талановитою співачкою.

Аліна була однією з небагатьох, хто став відомим у дуже юні роки. Звісно, й раніше було багато творчих конкурсів, але зараз їхня кількість значно зросла. У Гросу в дитинстві вже був свій продюсер, зняті кліпи, пісні, виступи на сцені, концерти, популярність. Для дитини це все грає двома сторонами медалі, бо з одного боку це неймовірно круто, бути зіркою. Але з іншого боку це велика відповідальність за свою поведінку, це жертва справжнього дитинства, як в інших.

Аліна Гросу з Полянським

Напевно, через те, що Аліна втомилась від цього всього в певний момент вона просто вирішила завершити свою кар’єру і присвятити своє життя навчанню та своїм справжнім бажанням. Так, Гросу отримала освіту професійної акторки і вже бувши дорослою повернулась в український шоу-бізнес і як співачка, і як актриса.

Й відтоді життя Аліни знову стало цікавити багатьох її прихильників. Відомо, що багато років тому дівчина вийшла заміж. Весілля було  пишним та досить гучним. Але, на жаль, сімейне щастя так і не було у дівчини, адже крізь короткий проміжок часу її чоловік зізнався, що закохався іншу.

Ну а потім вже пройшов час і Гросу була готова до нових стосунків. І наступним її обранцем став російський актор Роман Полянський. Саме з ним дівчина зустрічалась не один рік. І навіть йшла справа до пропозиції та весілля, адже Рома переїхав до України заради коханої. Але після того, як росія напала на Україну, чоловік залишився у рф й, звісно, стосунки Аліни та Роми не туди настільки ідеальними. Тому, крізь час вони тихо розійшлися.

Зараз же співачка живе у своє задоволення та все ще продовжує відповідати на запитання про Полянського. Так, днями у Аліни поцікавились, чи мала вона стосунки з хлопцями після розриву з Ромою, на що вона відповіла так:

“Не було. хлопцями не цікавлюсь, тепер тільки чоловік зацікавить”.

Відповідь Аліни

Тобто, Гросу поки що не планує романтичних стосунків та чекає для цього гідного чоловіка, якому зможе довіряти та бути з ним впевненою у завтрашньому дні.

Схожі статті