“Мені не подобається, коли мене обговорюють”: Дочка Маші Єфросиніної Нана пояснила, чому не любить публічність

Марія Єфросиніна дуже популярна українська телеведуча, волонтерка, підприємниця, авторка YouTube-каналів "Дорослі дівчата" та "Екзамен", які набирають досить гарні рейтинги та є цікавими для українців і не тільки.

Маша людина з великої літери, оскільки вона має багато власних благодійних проєктів. Раніше вона навіть була представницею ООН з захисту прав жінок. Марія дуже активно виступає за захист дівчат, жінок та їхні вільних прав. Через це Марію дуже поважають в українському та європейському суспільстві.

Також Єфросиніна дуже популярна й завжди прагнула цього. Вона з юності ще мріяла бути відомою ведучою, артисткою та мати успіх у своїй кар’єрі. І, як ми бачимо, так сталося. І вже понад 20 років Марія є відомою та дуже затребуваною ведучою різних телепроєктів та просто заходів. У Єфросиніної власний стиль та подача і саме це багато років тому підкорила глядачів.

Але за весь час своєї кар’єри у неї були як злети, так і падіння, але Машине ім’я постійно було на слуху. І звісно її життя та родина були цікавими для народу. Відомо, що у неї є чоловік Тимур Хромаєв, який зараз стоїть на захисті нашої країни, донька Нана та син Сашко.  Але у своїй родині Марія єдина людина, яка завжди прагнула популярності. Її чоловік Тимур не надто відомий і йому це не потрібно, Сашко ще дитина зовсім. А от Нана вже повнолітня дівчина, яка може вирішувати за себе.

І, як відомо, Нана не любить публічності, але оскільки її мама Маша Єфросиніна, її життя також є цікавим для публіки. Але дівчина не часто виходить у світ, тому, звісно цим вона лише посилює до своєї персони інтерес. Але це її свідома позиція. І дівчина відверто пояснила своїй мамі, чому не хоче бути публічною особистістю.

“Мама, от уяви собі, що тобі подобається публічність, а мені з точністю до навпаки. Я не розумію всього того, що відчуваєш ти. Мені не подобається, коли мене обговорюють. Я хочу свободи. Я хочу належати сама собі” – розповіла замість дочки Маша.

Нана Єфросиніна

Отже, Нана не хоче бути публічною, як її мама, тому веде своє життя досить таємно від сторонніх очей.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.