Робить це безкоштовно: колишній Дорофєєвої Володимир Дантес після розлучення чухає собак – нова робота

Володимир Дантес після розлучення з Надією Дорофєєвою змінив своє життя. Музикант не зупинився у творчій дільності, пише пісні, знімає блоги на YouTube. Проте дещо змогло зацікавити аудиторію. Невже зірка знайшов нову роботу?

Зміни в житті дають з особливою важкістю, якщо до чогось прив’язуєшся і думаєш, що так буде завжди. Проте не потрібно боятися відкрити двері чомусь новому та ще кращому. Герой нашої статті з важкістю пережив розлучення, а вже зараз готовий будувати нову, цікаву реальність.

Співак довго приховував початок романтичних стосунків з новою коханою Дашею Кацуріною. Проте неозброєним оком та по світлинах з поцілунками й обіймами все стає зрозумілим.

Нещодавно у своєму блозі соціальної мережі Instagram показав, як почав чухати собак, зазначивши, що зараз ця послуга від нього безоплатна до кінця квітня. Що це? Співаку набрид свій статус артиста, тому вирішив кардинально змінити професію й бути пов’язаним з тваринами?

Володимир Дантес показав, як чухає собаку

Звичайно, що Дантес обожнює чотирилапих друзів, але, схоже, що змінювати свій напрямок в роботі не збирається. Це був рідше жарт, аніж прийняття чогось серйозного, тому хвилюватися з приводу зміни професії зірки не варто.

Нагадаємо, що розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої стало доволі гучним на просторах всього Інтернету. Проте співак ніколи не ображав колишню та навіть став на захист екс-дружини, коли ту назвали “не топовою” в одному із питань, яке йому ставили. Співак попросив не кривдити його колишніх і не обговорювати в такій манері все те, що було в його житті.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес
Володимир Дантес з колишньою дружиною Надією Дорофєєвою

Схоже, що чоловік цінує всі спогади та моменти, що були в його минулому, але треба жити нинішнім, яке впевнені, що буде набагато краще, аніж в попередньому етапі його стосунків.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?