Юрій Горбунов зізнався, чому досі не розірвав стосунки з екс-дружиною Людмилою: Осадча прийняла ситуацію

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов вперше розповів про свою колишню дружину Людмилу та її життя після їхнього розлучення. Чому екс-подружжя досі спілкується?

Одна з причин, чому частина аудиторії не вірила у можливий Роман Юрія Горбунова та Каті Осадчої — це його шлюб. За офіційною версією на той момент шоумен перебував у союзі з дружиною Людмилою. Разом пара прожила близько 20 років.

Юрій Горбунов вийшов у світ з дівчиною
Юрій Горбунов зізнався, чому досі не розірвав стосунки з екс-дружиною

У шлюб майбутня суперзірка вступив в досить молодому віці, а наречена в нього була набагато старша, ще й з дитиною на руках. Втім, на шляху до кохання молоді люди не бачили жодних перешкод.

Юрій Горбунов зізнався, чому досі не розірвав стосунки з екс-дружиною

Спільних дітей у Юрія Горбунова та його першої дружини не було. І здавалося, що телеведучий наближається до віку, коли вони можуть більше і не з’явитися. Тим не менш, раптом Катя Осадча та її партнер по сцені на всю країну повідомляють про те, що чекають на спільного спалкоємця, а також прийняли рішення одружитися. На той момент вже було зрозуміло, що Юрій Горбунов покинув Людмилу.

Юрій Горбунов злився у довгому поцілунку з акторкою
Юрій Горбунов зізнався, чому досі не розірвав стосунки з екс-дружиною

При цьому зірка не обговорював з пресою реакцію благовірної, її подальші дії та плани на майбутнє. Лише нещодавно він дав ексклюзивне інтерв’ю для Слави Дьоміна, в якому зізнався, що досі підтримує зв’язок з жінкою.

“Я не скажу, що ми зараз часто спілкуємося. Але в неї тут залишилося житло. Раз на два місяці зідзвонюємося. Це нормальні людські стосунки. На початку було складно, так. Зараз емоційна складова із цього процесу випала”, – зізнався Горбунов.

До сказаного Юрій додав, що його екс-обраниця зайняла велику частину його життя, є важливою персоною для нього і він не може просто так викреслити її. Варто відзначити, що Катя Осадча також до кінця не попрощалася зі своїм колишнім чоловіком Олегом Поліщуком, адже з ним в неї ріс спільний син Ілля. Зараз хлопець знаходиться на навчанні в Сполучених Штатах Америки.

Катя підтримувала зв’язок з бізнесменом не тільки заради спадкоємця, але і, наприклад, бачилася з чоловіком на дні народженні свого батька. Юрій Горбунов також знайомий та спілкується з чоловіком.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.