Антон Савлепов з Quest Pistols відхрестився від дружини-росіянки та заявив, що їхньому шлюбу прийшов кінець

Останні декілька років знаменитий український музикант Антон Савлепов проживав у шлюбі з популярною російською акторкою Іриною Горбачовою. До початку повномасштабної війни в Україні зіркове подружжя здавалося цілком щасливим та задоволеним. Після 24 лютого росіянка не давала жодних коментарів, не говорила вголос про свою позицію, але скасувала усі свої заходи в російській федерації.

Антон Савлепов відхрестився від дружини-росіянки

Антон Савлепов
Антон Савлепов відхрестився від дружини-росіянки

Тим часом Антон разом зі своїми колишніми партнерами по сцені активно говорив про війну, а також брав участь в інформаційній боротьбі. Зокрема чоловіки зробили переклад своїх найпопулярніших пісень на українську та організували нові релізи композицій.

Ба більше, фанати навіть мали можливість відвідати концерт старого складу музичного гурту, який відбувся рік тому. З тих пір Антон не робив жодних заяв і в інформаційному просторі поводився досить стримано.

Аж допоки його дружина Ірина Горбачова не засвітилася на тусовці у москві. Глядачам така поведінка здалася доволі активною, адже дружина Антона мала б підтримати його у такий скрутний час. Потрапивши у скандал, музикант поспішив зробити публічно заяву щодо свого шлюбу з росіянкою. Чоловік дав ексклюзивний коментар “Телевізійній службі новин” та повідомив, що з Іриною не спілкується взагалі понад півроку.

“Вже півроку ми не підтримуємо контакт. Всі свої рішення Ірина як доросла людина приймає самостійно. Дякую за розуміння”, – сказав артист у коментарі для ТСН.

Нагадуємо, що напередодні повномасштабної війни Антон та Ірина повідомили про весілля. Пара тривалий час знаходилася в розлуці через пандемію та не могла возз’єднатися. У пориві почуттів музикант зробив коханій пропозицію руки і серця і за короткий проміжок часу перейшли у статус чоловіка та дружини.

Ба більше, артисти навіть встигли заінтригувати мережу кадрами з маленькою дитиною, через що поповзли чутки про поповнення в їхній родині. Як з’ясувалося пізніше, малюк був чужим.

Популярне зараз

Схожі новини