“Є рішення, які я можу прийняти сама”: Руслана розповіла, чому не виступатиме на Євробаченні – не запросили

Кожного року виступи України на пісенному конкурсі "Євробачення" неабияк запам'ятовуються. Деяких виконавців навіть удостоюють честі виступити і в наступні роки. Однак, трапляється це не з усіма співаками.

Починаючи з 2003 року Україна демонструє чудові результати на пісенному конкурсі “Євробачення”. Завдяки титанічній роботі деяких виконавців, наша країна здобувала перші місця, що траплялося далеко не один раз. Перше місце у минулорічному конкурсі посіла Україна. Попри це, “Євробачення” відбудеться в Ліверпулі, оскільки через війну неможливо провести конкурс у нас.

Чималу кількість колишніх учасників від України удостоїли честі виступити цього року, щоб нагадати світові про трагедію в Україні. Проте, в мережі розгорівся скандал через те, що в переліку виконавців немає Руслани.

Користувачі соціальних мереж обурились, що представницю України на Євробаченні, яка в 2004 році принесла першу перемогу для нашої країни, не запросили до Ліверпулю. Певна річ, що підписники співачки почали штурмувати її запитаннями на цю тему.

Що відповіла Руслана?

На своїй сторінці в Instagram жінка опублікувала об’ємний пост, в якому відповіла на всі актуальні запитання прихильників. Руслана зізналась, що не знає, чи буде виступати на цьогорічному “Євробаченні”. Співачка ще не отримувала жодної пропозиції виступити ні від організаторів конкурсу. Вона лише відзначила сторінки тих виконавців, виступи яких заплановані у півфіналі та гранд-фіналі.

Попри це, Руслана порадилась із українцями, як їй правильно вчинити, якщо вона все ж отримає запрошення. Жінка озвучила два варіанти: або просто чекати на пропозицію, або відмовитись від неї. Співачка наголосила на тому, що думка українців для неї в пріоритеті, а творить вона виключно для Україні.

Також виконавиця порадувала прихильників звісткою, що все ж приїде до Ліверпуля, але для участі в додаткових активностях для прихильників “Євробачення”.

Тоня Матвієнко підтримала Руслану
Тоня Матвієнко підтримала Руслану

Руслану активно підтримала інша українська співачка Тоня Матвієнко. Вона опублікувала сторіс в Instagram, де заявила, що Руслана має виступити на конкурсі.

Схожі статті