Нікіта Добринін вигнав Дашу Квіткову із заміського будинку: тепер екс-дружина винаймає квартиру у Києві

Історія кохання Нікіти Добриніна й Даші Квіткової прогорміла на всю країну, оскільки розпочалася вона на головному романтичному проєкті України "Холостяк". Оскільки за нею спостерігала вся країна, то й подальша їхня доля залишається цікавою для багатьох.

На “Холостяк” Добринін прийшов з однією метою — знайти супутницю на все життя. Звичайно для чоловіка це був цікавий досвід, адже він один серед великої кількості чудових дівчат, з яких йому варто обрати серцем одну єдину. На проєкті Нікіта поводився дуже стримано та чемно. Він жодного разу не дозволив собі образити когось з дівчат.  Та врешті-решт вибір Нікіти пав на Дашу Квіткову, яка також прийшла на шоу з метою закохатися взаємно та побудувати стосунки.

Подружжя Добриніна і Квіткової
Екс-подружжя Добриніна і Квіткової

Після проєкту Добринін та Квіткова почали жити разом і будувати стосунки вже в реальному житті, і звичайно спочатку було складно, адже романтика не така, як на проєкті, проте немає камер та сторонніх облич. Так, парою вони багато подорожували, створювали спогади й будували плани на майбутнє.

Здавалося, що сімейне життя Добриніна й Квіткової було дійсно щасливим та навіть, можна сказати, ідеальним, оскільки саме таку картинку вони транслювали в маси. З Нікіти й Даші багато пар  брали приклад, адже вони завжди проговорювали всі проблеми й намагалися вирішувати все відразу.

Згодом вони зіграли гучне весілля, народили сина, побудували великий заміський будинок та жили у своє задоволення. Але це лише якщо оглянути зі сторони, а насправді ж у них після народження Лева почався період конфліктів і непорозумінь. І, на жаль, цей період привів пару до розлучення. і зараз кожен з них живе своїм життям, але про Лева піклуються разом.

Квіткова з'їхала з заміського будинку
Квіткова з’їхала з заміського будинку

Та якщо спочатку Даша з сином жила у будинку, який вони разом побудували з Добриніним, то тепер дівчина вирішила переїхати у Київ з передмістя та винаймати квартиру для себе і своєї дитини. А ось Нікіта, можливо повернеться у порожній будинок.

Схожі статті