Ніяка вона не Славія: ось від якого імені і прізвища екс-дружина Дзідзьо відмовилася заради кар’єри

Особисте життя зірок доволі часто вкрито мороком таємниці. Дехто із них розкриває свої секрети, а дехто до останнього намагається залишитись загадковим.

Що може надати зірці більшої популярності, аніж таємничість? Правильно, нічого. Чим менше про медійну особу відомо, тім більше про нею хочуть дізнатись прихильники. Так, наприклад, було із можливими стосунками Олега Винника і Таюне. Не менше запитань викликає постать екс-дружини Дзідзьо Славії. Чи дійсно її так звати? Чому вони розійшлись із Дзідзьо? Про це ми зараз розкажемо.

Як все починалося?

Славія та Дзідзьо познайомились ще в студентські роки. Пізніше вони вирішили стати учасниками гурту “Дзузі”, який, власне, і став початком їхньої музичної кар’єри. У 2013 році пара вирішила одружитись і прожила разом близько 20 років. Однак цікаво, що коли Михайло Хома розпочав сольну кар’єру, він віддав перевагу не розповідати про свій сімейний статус.

Втім, це тривало не довго, адже у 2016 році Славія все ж дала про себе знати публічно. До речі, Славія — це не справжнє ім’я дівчини. За паспортом вона Ярослава Притула. Відмовитись від нього екс-дружина Дзідзьо вирішила задля своєї кар’єри, оскільки псевдонім був більш підхожим варіантом.

Весілля Славії та Дзідзьо

Однак таку ж популярність та впізнаваність, як її чоловік, Славія не змогра. Справа в тому, що Дзідзьо був категорично проти того, щоб дівчина займалась музикою. Він відстоював думку, що в сім’ї має бути лише один артист. Певний період часу Славія прислухалась до чоловіка, але у 2018 році вона таємно від нього взяла участь в проекті “Х-Фактор”.

Через декілька років Дзідзьо та Славія розвелись. Дівчина зізналась, що причин для такого рішення було чимало. По-перше, це заборона їй займатись музикою. Також Славія натякала, що співак неодноразово зраджував їй, і не хотів дітей. Такі кардинальні погляди на життя і спричинили розрив. Після цього деякий час співачка викладала вокал для дітей.

Схожі статті