“Виступає він, а презентацію роблю я”: нова дівчина Остапчука Катерина Полтавська працює за нього – це зручно

Обраниця Володимира Остапчука Катерина Полтавська не боїться демонструвати на показ публіці свої стосунки з коханим. У пари панує справжня ідилія й дівчина навіть допомагає йому в роботі.

Різниця у віці, осудження незнайомих людей, хейт чи скандальне минуле – ніколи не створять перепон на шляху до справжнього щастя та гармонії у стосунках. Телеведучого Володимира Остапчука можна сміливо назвати чоловіка з багатим життєвим досвідом.

Колишні два шлюби, важкі розлучення, поділ майна, розлука з дітьми – все це неодноразово нагадує йому за те, що пережив у своєму житті. Нова, 22-річна дівчина шоумена Катерина Полтавська розповідає, що справді, Володимир наробив чимало помилок за період своєї активної діяльності. Проте вона, як любляча жінка не засуджує його, адже люди виправляються, дорослішають і стають мудрішими.

Катерина Полтавська та Володимир Остапчук

Сам Остапчук стверджує, що спочатку різниця у віці з Катериною його бентежила, але потім він зрозумів, що вона розумніша за всіх тих, кого взагалі знав.

Катерина Полтавська допомагає Остапчуку з роботою

Так, у своєму Instagram-блозі Катерина показує цікаву картину, як допомагає робити презентацію своєму коханому. Зазначила, що його чекає виступ, а от в додаток до нього, треба зробити презентування цього у вигляді слайдів. Проте дівчина чудово впоралася зі своїм завданням, а сам Остапчук гідно представився на публічному заході.

Катерина Полтавська показала, як допомагає Володимиру Остапчуку в роботі

Як виявилося, Володимиру пощастило взяти участь в одному з бізнес-форумів в Братиславі, де розповів про свій досвід користування криптою, як бред-амбасадор однієї з найбільших криптобірж у Європі. Подякував організаторам за запрошення й окремо за благодійне спрямування цього бізнес-заходу.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?