Григорій Решетнік вперше показав свою рідну сестру: вагітна красуня скоро подарує родині поповнення

Родичі зірок, яких ми звикли бачити по телевізору, цікавлять нас не менше, ніж самі кумири. Зірка СТБ Григорій Решетнік показав свою рідну сестру, яка при надії.

З екранів гаджетів, з новин або телевізорів завжди здається, що зірки проживають безтурботне життя, яке наповнене вдачею, достатком та дружньою сім’єю.

Подружжя Решетників зазначають, що не існує ідеальних сімей. У кожного свої приховані “скелети у шафі” і про них говорити на публіку все сімейство не вважає за потрібним. У своєму житті, пара теж свариться на тлі всіх проблем, але вчиться йти на компроміси, говорити одне з одним, а найголовніше – чути.

Григорій Решетник та його дружина Христина

З початком повномасштабного вторгнення багато люблячих та, здавалося, міцних пар розірвали будь-які зв’язки між собою, не витримавши такого надскладного випробування, розлукою та складними обставинами.

Григорій Решетнік зізнається, що їм теж важко, адже вони з родиною продовжують перебувати у столиці й відчувати на собі всі складнощі від воєнних дій. Проте втікати чи переїжджати – не збираються. Решетнікам важливо, щоб їхня сім’я залишалася разом та слугувала прикладом для свого народу.

Григорій Решетнік вперше показав свою рідну сестру

Нещодавно зірковому ведучому країни вдалося замилувати свою аудиторію чуттєвою світлиною, де постала його рідна сестра. На фото, дівчина в прекрасному положені, з округлим животом, в очікуванні свого малюка. Григорій пишається, що має таку велику, дружню рідню.

“У наших з рідною сестричкою батьків, 5 онуків. Як думаєте, хто наступний:  хлопчик чи дівчинка?”, – зазначив в дописі телеведучий.

Велика родина – завжди добре, в цьому безперечно переконаний хороший та відданий сім’янин Григорій Решетнік, який знаходиться в очікуванні племінника чи племінниці.

Схожі статті