“Нам із Захуром пощастило”: Камалія після заяви про розлучення з пакистанським мільярдером вразила новиною

Найбагатша співачка України Камалія продовжує тримати шанувальників у курсі подій після новини про розлучення і розповіла, що відбувається з її родиною зараз.

Минулого року ніщо не передвіщувало біди: Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур як і раніше активно відвідували світські заходи, влаштовували концерти, знаходилися в центрі подій та давали інтерв’ю. Однак тоді ж вперше прозвучала новина про те, що співачка не може поладнати зі своєю падчеркою Танею через різні погляди на повномасштабну війну.

Камалія зробила публічну заяву про їхню з Мохаммадом Захуром родину

Дружина Мохаммада Захура Камалія
Камалія зробила публічну заяву про їхню з Захуром родину

Хоча старша спадкоємиця бізнесмена підтримала його родину, надала їм дах над головою та виступає проти війни, її не влаштовувало, що Камалія грубо висловлюється на рахунок усіх росіян. І у цього є просте пояснення: виявляється, матір Тані — росіянка і проживає в російській федерації.

І лише декілька тижнів тому стало відомо, що їм не тільки не вдалося помиритися, а конфлікт перейшов на новий рівень, адже Камалія була вимушена зібрати свої валізи і покинути дім падчерки. Мохаммад дружину не підтримав і разом з дочками залишився у Великобританії.

Натомість співачка повернулася до їхнього палацу в Києві і на даний момент проживає з матір’ю Інною Петрівною. Відчувши натяк на сенсацію, журналісти після почутого почали активно розпитувати зірку, що насправді відбувається у її шлюбі. Недовго думаючи, вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, в якій повідомила про те, що розлучається зі своїм чоловіком.

Однак заради двійнят пара продовжує спілкуватися, проводити разом час та подорожувати. Наприклад, нещодавно Камалія отримала чергову можливість побачитися зі своїми дівчатами. Після того, як Арабелла та Мірабелла поїхали з батьком назад у Лондон, артистка зробила ще одну публікацію у своєму мікроблозі, в якій повідомила, що вони будуть повертати дівчат у школу, і більше вони навчатися онлайн не будуть через неефективність такої освіти.

Ба більше, з вересня дівчата повернуться до Києва, а це означає, що зіркова матір нарешті возз’єднається зі своїми дітьми, а от бізнесмен буде приїжджати до них у гості.

Схожі статті