Як виглядають колишні дружини Остапчука, Мірзояна і Притули після розлучення з зірками: життя їх змінило

Покохати один раз і назавжди — мрія кожного із нас. Втім, на жаль, в житті не завжди все гладко, і не всі закохані здатні втримати свої стосунки. В українському шоу-бізнесі є чимало зіркових пар, чиї розлучення стали резонансними. Одними із них є розриви Володимира Отапчука, Арсена Мірзояна та Сергія притули. Про життя теперішнє життя чоловіків фанати знають чимало, а от як виглядають та чим живуть їхні екс-дружини — це вже запитання.

Христина Горняк

Христина Горняк стала другою дружиною телеведучого та актора Володимира Остапчука. Познайомились вони на весілля, де дівчина була гостею, а чоловік — ведучим. Невдовзі у них закрутився роман, і Остапчук розлучився зі своєю першою дружиною Оленою. У 2020 році шоумен вирішив зробити пропозицію Христині на річці Босфор, що нагадувало сцену з фільму. Однак, сімейне щастя тривало не довго, оскільки пара розлучилась всього лише через два роки. Причини розриву ні Горняк, ні Остапчук не називали. Втім, є підозра, що справа в подружніх зрадах Володимира та постійних сварках.

Невдовзі після розлучення телеведучий почав стосунки із новою дівчиною — Катериною Полтавською. А от Христина переїхала до Відня, де розпочала нове життя. Дівчина займається танцями та регулярно зустрічається із подругами. Але інші аспекти свого життя вона і досі тримає в таємниці.

Анна Мірзоян

Прихольники співака Арсена Мірзояна не можуть уявити його без дружини Тоні Матвієнко. Втім, до неї у нього була дружина Анна, із якою вони жили в Запоріжжі. Коли Арсен пішов на шоу “Голос країни”, то познайомився там із Тонею Матвієнко. Між молодими людьми спалахнула пристрасть, і невдовзі у них розпочався роман. Майже через два роки Мірзоян та Анна розвелись, а двоє синів залишились із мамою.

Анна Мірзоян
Анна Мірзоян

Екс-дружина співака не є дуже медійною особою. Втім, дівчина веде сторінку в Instagram, де іноді публікує фото. З її соціальної мережі відомо, що Анна чимало подорожує, займається спортом та працює в Запорізькому театрі танцю.

Юлія Андрійчук

Мало хто знає, що до шлюбу із Катериною Сопельник, коханою шоумена Сергія Притули була Юлія Андрійчук. Разом у шлюбі вони прожили сім років. Пізніше у них народився син Дмитро. Проте пара вирішила, що для них обох краще буде розлучитись, оскільки в домі лунали постійні сварки.

Зараз Юлія одружена вдруге. Її обранцем став чоловік Борис, який займається виготовлення одягу із натурального хутра. Разом вони подорожують та виховують дітей.

Популярне зараз

Схожі новини