Запалили на сцені: українські зірки, які виступили на “Голосі країни” – Остапчук, Ткач, Могилевська

На українському телебаченні є чимало вокальних проектів та шоу, де потрібно демонструвати свої таланти. Іноді популярні зірки вирішують завітати на зйомки і здивувати журі своїми виступами.

“Голос країни” – одне із найбільш популярних шоу на українському телебаченні. Наразі відзнято більше десяти сезонів, де учать беруть дорослі. Також сценаристи вирішили запустити дитячий варіант “Голосу”, що наразі налічує п’ять сезонів.

Фішкою проекту є сліпий відбір учасників. Це значить, що судді повернути до вокалістів спиною, і повертаються до них, якщо готові взяти когось до себе в команду. За таку багаторічну історію існування на проект завітало чимало зіркових гостей, які змусили весь зал та журі не на жарт здивуватись. Тож хто вони?

Володимир Остапчук

Популярний український телеведучий, актор та комік Володимир Остапчук відкрив один зі своїх прихованих талантів. Виявляється, що він майстерно може зачитати реп Емінема. Суддів та глядачів він вирішив здивувати композицією “Fall” раніше згаданого репера. Як тільки він почав свій виступ, глядачі зіскочили зі своїх місць та почали аплодувати Володимиру. До телеведучого першою повернулась Тіна Кароль, а Потап зміг впізнати його по голосу. Однак, в проекті Остапчук далі не брав участі, оскільки просто хотів виступити на етапі відбору.

Володимир Остапчук на Голосі країни
Володимир Остапчук на Голосі країни

Юрій Ткач

Учасник КВК команди “Дніпро” Юрій Ткач також вирішив завітати на “Голос Країни”. Для виступу він обрав пісню Дзідзьо “Я і Сара”. З перших секунд один із членів журі Сергій Бабків впізнав голос свого друга, оскільки вони разом брали участь в шоу “Танці з зірками”. Саме він першим натиснув кнопку і повернувся. Через декілька секунд всі судді повернулись до Юрія Ткача і підтанцьовували.

Юрій Ткач на Голосі Країни
Юрій Ткач на Голосі Країни

Наталія Могилевська

Перевірити чи впізнають її члени журі вирішила співачка Наталія Могилевська. Жінка вийшла на сцену зі своєю авторською піснею “Я завелась”. Феноменально, але після першого рядка композиції, Тіна Кароль заявила, що це 100% Наталія. Її гіпотезу підтримав Потап. Всі судді майже одночасно повернулись до Могилевської і всеь зал почав танцювати.

Наталія Могилевська на Голосі країни
Наталія Могилевська на Голосі країни

Популярне зараз

Схожі новини