Знайшлася перша дружина Мурата Налчаджиоглу: харизматична красуня побудувала нове життя за кордоном

Розлучення чоловіка з Туреччини та співачки родом з України Ані Лорак у 2019 році прихильники ще довго обговорювали в мережі. Причиною цього болісного розриву відкрито пара не розголошувала, але за неофіційною версією цьому посприяли зради з боку Мурата.

Бізнесмен пояснив, як все було насправді, за його версією. Він зазначив, що ширилося багато пліток про нього та його особистість: він такий, він сякий. Було боляче та неприємно, адже багато років поспіль живеш з коханою жінкою, а після певних проблем довелося залишитися самотнім в країні, до якої приїхав заради родини.

У екс-чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу з'явилася ще одна донька
Знайшлася перша дружина Мурата Налчаджиоглу

Мурат зізнається, що з часом зробив повну переоцінку своїх цінностей та змінив погляди на життя, щоб не повторювати помилок у нинішніх стосунках. Відразу після розлучення, Лорак забрала спільну доньку Софію. Тому, чоловік досить довгий час не бачив своєї дитини. Зараз ситуація змінилася й дівчинка іноді приїжджає до батька в Київ.

Ані Лорак, яка вважала себе “патріоткою” своєї країни під час повномасштабної війни продовжує жити та творити на території російської федерації, мовляв, вона вільний артист, яка прагне залишатися поза політикою. Лорак усіляко мовчить і відкрито не може назвати “війну” “війною”, а ще випускає нові російськомовні треки.

Колишня зірка України Ані Лорак
Колишня дружина Мурата Налчаджиоглу Ані Лорак

Жінка додала, що опинилася серед двох вогнів, а тому вирішила, що не звертатиме на це увагу. Вона вважає себе людино у своєму світі й таким чином виправдовує своє мовчання. Така поведінка й позиція лише обурила український народ.

Колишня дружина Мурата давно зробила свій вибір й ця особистість просто перестала існувати для нашої країни. Проте сам Налчаджиоглу зовсім іншої позиції. Він активно допомагає ЗСУ коштами, проживає в столиці з новою коханою – візажисткою Лілею Реус й навіть вважає Україну своєю другою домівкою після Батьківщини.

Популярне зараз

Схожі новини