Після новини про розлучення Камалія зізналася, що екс-чоловік Захур забрав у неї дітей: “Твердо вирішили”

Найбагатша співачка України Камалія розповіла, які плани їхнє сімейство має на виховання дітей та коли вони повернуться до своєї матері. Усі деталі в статті.

Здавалося, що міцніше союзу, ніж союз Камалії та Мохаммада Захура в українському шоу-бізнесі не існує. Однак, це виявилося хибним враженням. Декілька тижнів тому найбагатша співачка України повідомила, що вони розлучаються з чоловіком. Про офіційний розрив на документах мова поки що не йде, але де-факто пара не разом.

Камалія зізналася, що екс-чоловік Захур забрав у неї дітей

Камалія розповіла про образу на чоловіка
Камалія зізналася, що екс-чоловік Захур забрав у неї дітей

Розрив стався ще минулого року. Тріщину у стосунках дав конфлікт співачки зі старшою дочкою чоловіка Танею. Після початку повномасштабної війни в Україні артистка деякий час залишалася у своєму палаці в Києві, але врешті-решт вирішила, що необхідно повертатися до своєї сім’ї і рушила у Великобританію, де прихисток сімейство надавала її падчерка.

Втім, налагодити взаємини жінкам не вдалося: Тані сильно не подобався той факт, що Камалія дозволяє собі критикувати усіх росіян. Питання постало так гостро саме тому, що матір Тані — росіянка і на даний момент проживає в російській федерації. Жінка не підтримує війну, а тому її дочка відчувала несправедливість у висловлюваннях артистки.

Врешті-решт, конфлікт досяг своєї кульмінації і героїні нашої статті зібрала свої валізи та повернулася на батьківщину, залишивши чоловіка та дітей. Втім, Камалія не сиділа, склавши руки, адже мала велику кількість благодійних заходів. Зі своїми дітьми артистка має можливість бачитися на канікулах та на вихідних. Наприклад, дівчата приїжджали на Великодень та мусульманські свята, які цього року припали на однакові дні.

Але вже через тиждень Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення, що її дочки поїхали з чоловіком назад у Лондон. На щастя, така ситуація зберігатиметься недовго, і бізнесмен забрав дівчаток менше, ніж на півроку. З вересня красуні будуть навчатися у київській школі, адже батьки бачить, що онлайн-навчання неефективне. Судячи з усього, зіркові батьки вже вирішили, як надалі буде виглядати їхня сім’я.

Схожі статті