Шикарний букет тюльпанів: Леся Нікітюк похизувалася розкішними квітами – невже Притула не дає спокою?

Зіркова телеведуча всієї України Леся Нікітюк багато років поспіль дарує посмішку своїм прихильникам та глядача її проєктів. Проте особисте життя знаменитості сповнене великих таємниць.

Її шлях тернистий, а жага до успішної кар’єри переслідувала до останнього миті допоки не осягла бажаних висот. Леся Нікітюк стала однією з яскравих представників телебачення. У 2018 році гідно замінила Катерину Варнаву в розважальному протистоянні “Хто зверху?”.

Під час спільної роботи із хорошим другом, колегою Сергієм Притулою, парі ведучих Нового каналу встигли приписати роман, адже “хімія” на зніманнях шоу, їхні жарти та “підколи” один до одного почали свідчити про зацікавленість у власних персонах. Проте шоумен, а тепер ще й волонтер одружений. Він відданий сім’янин, батько трьох дітей, прекрасний чоловік жінки, на ім’я Катерина.

Леся Нікітюк та Сергій Притула
Леся Нікітюк та Сергій Притула

Підігріває інтерес й те, що Нікітюк тримає в суворій таємниці деталі своїх любовних ліній, тому чи зайняте серце зірки на нинішньому етапі достеменно невідомо.

Нещодавно у своєму Instagram, героїня нашої статті поділилася справжньою весняною красою, неймовірними тюльпанами. Можна запідозрити, що це від таємного кохання, про яке публіка поки не дізналася. Але зі слів самої Лесі, імовірніше за все, розкішний букет подарувала вона собі сама, із закликом зробити приємне бабусям, які продають їх на станціях метро.

“Якщо побачите такі квіти у бабусь біля метро, то обов’язково купіть. Вам і бабусі буде приємно”, – зазначила Леся.

Леся Нікітюк похизувалася розкішними квітами

Аудиторія й надалі продовжить слідкувати за життям своєї улюбленої телеведучою зі свіжими подробицями та цікавинками з її власних уст.

Схожі статті