Настя Каменських на фоні чуток про розлучення з Потапом зробила публічну заяву: “Почуття розпачу”

Нерідко людство нехтує від послуг психологів, запевняючи себе та всіх навколо, що ладні впоратися самостійно. Проте при важких життєвих труднощах варто не замикатися в собі та пропрацьовувати внутрішні проблеми зі спеціалістами.

Настя Каменських опублікувала бентежний пост, де розповіла про свій емоційний стан, який пов’язаний із сьогоднішнім ранком. Повномасштабна війна, яку розпочала росія на території України, на жаль, продовжується. Тому, ранкові масові дії з боку “сусідів” й далі приносять всім українцям багато сліз.

Настя Каменських
Настя Каменських зробила публічну заяву

Співачка вирішила поділитися своїми переживаннями зі своєю аудиторією в Instagram, адже знає, що прихильники її зрозуміють та підтримають. Артистка мала прекрасний настрій після незабутнього концерту в Ужгороді, а тепер сповнена почуттями розпачу.

За словами зірки, війна триває і нам не можна про це забувати. Тому, щодня ми маємо збиратися з силами та продовжувати боротьбу, але кожен на своєму місці. Вірить, що наша Україна обов’язково розквітне, як чарівний бузок Ужгорода. В кінці свого допису щиро подякувала, що на концертах всі спільно маємо змогу наблизити її до цього моменту.

Нагадаємо, що мережею шириться інформація про розлучення зіркового подружжя Насті Каменської та Олексія Потапенка. Обидвоє дали свій коментар і спростували всі чутки. За словами сімейної пари, розлучатися ніхто не збирається. Вони продовжують будувати спільне життя разом та працювати задля свого кращого майбутнього та майбутнього всієї країни.

Популярне зараз

Схожі новини