“Дорухався до Монатіка”: Ігор Кондратюк засудив чоловіка, який пізніше став популярним – не сольний артист

В професіоналізмі та чесній думці продюсера, шоумена, телеведучого Ігоря Кондратюка українські слухачі та артисти-початківці ніколи не сумнівалися. Проте одного разу чоловік все ж помилився.

Шоу, до яких став причетним у свої часи герой нашого матеріалу, дарували багато років посмішку та незабутні враження. “Караоке на майдані”, суддівство в різних талант-проєктах доводили, що цей чоловік має правильний погляд та експертну думку для “зчитування” майбутніх зірок. Проте, як виявилося пізніше, навіть такі професіонали здатні помилятися.

Ігор Кондратюк вперше розповів, хто може замінити Кузьму на проєкті
Ігор Кондратюк засудив чоловіка, який пізніше став популярним

Мова йде про суддівство на вокальному проєкті телеканалу СТБ “X-Фактор” у 2012 році, де Ігор Кондратюк з колегою, співаком Серьогою засудили тоді ще менш відомого молодого виконавця Дмитра Монатіка. У новому стрімі, Кондратюк пояснив, як все було з його боку і чи не жалкує, що так висловлювався про майбутню зірку, якого зараз знає вся Україна й не тільки.

За словами продюсера, Монатік виступав в дуеті, коли був в прямих ефірах з іншим виконавцем, тому він не бачив його солістом. Також додав, що не гірше про нього висловився Серьога, але в результаті дівчата, які працювали редакторами вокального шоу сказали, щоб його взяли до проєкту.

“Монатік виступав в дуеті з екс-солістом гурту “4 короля”, я просто не бачив його солістом. Не гірше про нього сказав Серьога – великий вокаліст сучасності. Дівчата-редактори сказали, що він вміє рухатися й от, дорухався до Монатіка “, – зазначив Кондратюк.

Діма Монатік
Дмитро Монатік

Всі ми ладні помилятися, але необхідно навчитися визнавати свої помилки та дивитися правді в очі. Дмитро Монатік дійсно гідний похвали, адже зміг досягти неабиякого успіху тоді, коли судді в нього не повірили.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.