Робили МРТ головного мозку: дружина Павліка Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина – що сталося?

Так, на власній сторінці соціальної мережі Instagram четверта офіційна дружина Павліка Катерина поділилася власними переживаннями та почуттями на дану хвилину. Жінка розповіла, що нарешті отримали результати обстеження Михася.

Прихильники щиро переживали за дівчину, коли побачили, що та йде до лікарні з дитиною. Блог Репяхової – це як частина їхнього життя, тому хочеться знати всіх деталей та подробиць й сьогодні на всі свої запитання отримали відповідь.

Що насправді сталося з сином Репяхової та Павліка?

Катерина Репяхова на фоні всіх розмов та переживань своєї аудиторії, змогла її заспокоїти та нарешті прояснити всю ситуацію.

Сьогодні виявився справжній добрий ранок, адже кохана Віктора отримала результати головного обстеження Михася і вона щаслива, що порушень ніяких немає. Для кожної матері такі слова від лікаря стають вкрай важливими. В лікарні синочку зіркового подружжя робили МРТ головного мозку.

Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина

Повідомила, що знайшли тільки аденоїди, але додавала, що вони є у всіх в такому віці, проте без нюансів теж не обійшлося. Жінка зазначила, що вони можуть рости у вуха і тим самим спровокувати зниження слуху і затримку мовлення. Тому, наступний візит планується саме до лора.

Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина

“Тож наступний наш візит до лора. Нюансів може бути багато. Сподіваюсь мій приклад надихне інших мамочок не зволікати. Час з 2-х і до 3-х рочків дуже важливий для запуску мовлення”, – розповіла Катерина.

Популярне зараз

Схожі новини