Робили МРТ головного мозку: дружина Павліка Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина – що сталося?

Дружина співака Віктора Павліка Катерина Репяхова сколихнула заявою в мережі про обстеження свого єдиного синочка Михася. Що сталося з маленьким хлопчиком?

Так, на власній сторінці соціальної мережі Instagram четверта офіційна дружина Павліка Катерина поділилася власними переживаннями та почуттями на дану хвилину. Жінка розповіла, що нарешті отримали результати обстеження Михася.

Прихильники щиро переживали за дівчину, коли побачили, що та йде до лікарні з дитиною. Блог Репяхової – це як частина їхнього життя, тому хочеться знати всіх деталей та подробиць й сьогодні на всі свої запитання отримали відповідь.

Що насправді сталося з сином Репяхової та Павліка?

Катерина Репяхова на фоні всіх розмов та переживань своєї аудиторії, змогла її заспокоїти та нарешті прояснити всю ситуацію.

Сьогодні виявився справжній добрий ранок, адже кохана Віктора отримала результати головного обстеження Михася і вона щаслива, що порушень ніяких немає. Для кожної матері такі слова від лікаря стають вкрай важливими. В лікарні синочку зіркового подружжя робили МРТ головного мозку.

Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина

Повідомила, що знайшли тільки аденоїди, але додавала, що вони є у всіх в такому віці, проте без нюансів теж не обійшлося. Жінка зазначила, що вони можуть рости у вуха і тим самим спровокувати зниження слуху і затримку мовлення. Тому, наступний візит планується саме до лора.

Катерина Репяхова повідомила про здоров’я сина

“Тож наступний наш візит до лора. Нюансів може бути багато. Сподіваюсь мій приклад надихне інших мамочок не зволікати. Час з 2-х і до 3-х рочків дуже важливий для запуску мовлення”, – розповіла Катерина.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.