Віктор Павлік купив молодій дружині Репяховій перепустку, яку вже забрали – жити без комендантської не вийде

Віктор Павлік народний артист України, якого завжди вважали не лише талановитим, а ще й людяним. Принаймні все своє життя він це демонструє.

Відомо, що Віктор Павлік одружений на молодій жінці, на ім’я Катерина Репяхова. Павліку нині 57 років, а його дружині 28. Звісно, різниця у віці відчувається дуже сильно, проте Катя завжди намагається пожартувати зі свого коханого.

Репяхова з Павліком
Репяхова з Павліком

Для когось їхні стосунки можуть виглядати мило, а для когось не дуже. Проте дівчина має все, про що мріє. Чоловік готовий виконати всі її забаганки. Хоча й сама Катя працює досить не мало. По-перше, вона блогер, по-друге, займається виробництвом дитячого одягу. Тож, з роботою Катерина знайома і продовжує самостійно заробляти на певні бажання.

Але є дещо, що Репяхова може отримати лише завдяки чоловікові. Наприклад, днями Катя виклала у сторіс відео, де вона разом з Віктором їде у заборонений час Південним мостом, яким вже понад рік користуватися категорично не можна. Адже це небезпечно і це військовий об’єкт.

Та здається Каті все одно, адже її чоловік подарував їй перепустку, аби вона могла їздити в будь-який час. Ця новина швидко розлетілась мережею, і на дівчину та співака вилили багато осуду, і варто сказати по справі. Саме тому жінка вирішила виправдатися й водночас образити тих, хто образив її, це вийшло грубо.

“Я не ідеальна, а от всі ви, коментатори бачу, ідеальні. Догодила всій нечисті, яка зараз пише гидоти – нехай на мене, але й на мою дитину. Мені страшно від того, у якому соціумі ми живемо. Скільки злих людей, які, як ті орки, готові зжерти своїх же” – написала Катя.

Сторіс Каті

Та врешті-решт бунт, який піднявся у мережі спрацював. Тому, Репяхова більше не особлива, перепустку забрали. Тож, тепер їздили вночі вона не зможе. Катерині доведеться відчищати своє ім’я в очах підписників та її знайомих.

Схожі статті

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.

Колишній чоловік зірки “МастерШеф” Каті Великої засвітився у суперкарі з іншою жінкою: кого лайкає мільярдер

Успішний мільйонер — айтівець Андрій Великий ще офіційно не розлучився зі своєю дружиною - зіркою програми "МастерШеф" Катею Великою. Але опублікував нове фото з жінкою в авто в соцмережах.